reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2021

U nas będzie równo 3 lata. Tak sobie wymarzyłam [emoji16] patrzę na znajomych którzy mają 2 lata różnicy to dla mnie to za duży hardcore [emoji85]

Ania ja termin na 14.10 [emoji28]
 
reklama
Kochana, ja mam brata starszego o 10 lat i siostrę starszą o... 17 lat! Mamy teraz świetny kontakt, a moja mama wspomina, że jak się urodziłam, to wstydziła się do mnie przyznać, haha. A teraz wstydzi się przyznać do mojej siostry, że ma taką starą córkę ;)
U mnie układ podobny, ale trochę mniejsza różnica wieku, tj. brat starszy o 5 lat, a siostra o 8. I trochę śmiesznie, bo moje rodzeństwo ma już dzieciaki i jako, że i na mnie przyszedł czas to mimo, że już stara baba jestem :-D (dobijam do 30tki) to wszyscy się zdziwili: ale jak to? Nasza najmłodsza siostrzyczka będzie mamą? Hahah
 
Moja Zośka w grudniu 5 lat skończy, więc różnica... czy ja wiem... ani za mała, ani za duża, moim zdaniem :) chociaż wiadomo, różnie bywa :) na razie Młoda marzy o dzidzi, powtarza od dawna, że jak będę miała dzidziusia, to ona będzie mi przy nim pomagać... aż strach pomyśleć co jej do głowy strzeli, kiedy jej powiemy o ciąży :)
 
To mnie pocieszyłyście z tą różnicą wieku ja zawsze marzyłam o dwójce dzieci rok po roku ale nic z tego wyjść nie chciało gdy córa skończyła 2 klasę podjęliśmy decyzję ze na tym koniec a tu taka niespodzianka skończę w tym roku 34 lata najwyżej będę najstarsza rodzącą na porodówce najbardziej sie boje czy dam radę jak by nie patrzeć będę miała 40 lat a dziecko 6
 
A jakie witaminy polecacie? Mam pregna plus ale już mi się kończą i szukam czegoś z dha, może wiecie też które warto stosować z uk?
 
To mnie pocieszyłyście z tą różnicą wieku ja zawsze marzyłam o dwójce dzieci rok po roku ale nic z tego wyjść nie chciało gdy córa skończyła 2 klasę podjęliśmy decyzję ze na tym koniec a tu taka niespodzianka skończę w tym roku 34 lata najwyżej będę najstarsza rodzącą na porodówce najbardziej sie boje czy dam radę jak by nie patrzeć będę miała 40 lat a dziecko 6
Spoko, moja znajoma miała 43 jak urodziła swoje pierwsze dziecko. Wszystko przebiegło idealnie, dzieciaczek zdrowy. Wiadomo, że lepiej byłoby szybciej, no ale wyszło jak wyszło i co zrobisz :-) grunt, że wszyscy zdrowi.
 
Ja jem MamaDHA premium + ma bardzo przyzwoity skład z tego co porównywałam z innymi [emoji4]W Polsce można kupić bez problemu w aptece, albo taniej w sieci. Co do suplementów z uk to nie pomogę [emoji28]

U nas będzie różnica 2 lat i 9 msc i uważam ze będzie idealnie [emoji4] nie chcielismy przekroczyć różnicy wieku powyżej 3 lat.
Ja mam brata 9 lat starszego i kontakt mamy zerowy, nawet jako dorośli, fajnie ze są osoby które mimo dużej różnicy wieku dogadują się z rodzeństwem [emoji4]
 
A jakie witaminy polecacie? Mam pregna plus ale już mi się kończą i szukam czegoś z dha, może wiecie też które warto stosować z uk?

Ja zrobiłam zwój research i biore te :)
IMG_7841-compressed.jpg
 
reklama
A jakie witaminy polecacie? Mam pregna plus ale już mi się kończą i szukam czegoś z dha, może wiecie też które warto stosować z uk?
Ja biorę tylko kwas foliowy i omegę 3-6-9 czy jakoś tak. Czytałam o różnych suplementach, m.in.o suplementacji jodu, wit.D3, itd. ale moja ginekolog chyba jest zwolenniczka najbardziej standardowj suplementacji, bo mowila zeby sie skupic tylko na kwasie foliowym to to na razie wystarczy. Takze sama nie wiem
 
Do góry