reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2021

To mnie pocieszyłyście z tą różnicą wieku ja zawsze marzyłam o dwójce dzieci rok po roku ale nic z tego wyjść nie chciało gdy córa skończyła 2 klasę podjęliśmy decyzję ze na tym koniec a tu taka niespodzianka skończę w tym roku 34 lata najwyżej będę najstarsza rodzącą na porodówce najbardziej sie boje czy dam radę jak by nie patrzeć będę miała 40 lat a dziecko 6
Ja skończyłam już 32 lata :D eeeej, takie stare nie jesteśmy jeszcze! :) Moja ciocia urodziła PIERWSZE (i ostatnie, swoją drogą) dziecko w wieku... 44 lat!
 
reklama
Ja skończyłam już 32 lata :D eeeej, takie stare nie jesteśmy jeszcze! :) Moja ciocia urodziła PIERWSZE (i ostatnie, swoją drogą) dziecko w wieku... 44 lat!

Ja mam termin kilka dni przed 32 urodzinami wiec może się wyrobie jeszcze w 31 [emoji1787]


32 to młodo wg mnie :D jestem gotowa psychicznie fizycznie i materialnie :D
 
A to kolejne pytanie do Was :-) czy ćwiczycie teraz? Przede wszystkim chodzi mi o kobietki, które ćwiczyły przed ciążą, nie mam tu na myśli profesjonalnych wyczynów, a ot tak cotygodniową dawkę ruchu. Ja od zawsze staram się być aktywna, tylko tyle się naczytałam, że pierwsze miesiące są tak ważne i tyle jest tych poronień, że normalnie boję się cokolwiek ćwiczyć. Robię tylko długie spacery. Jak to jest u Was?
 
Ja nie cwiczylam przed ciąża wiec nie pomogę.


Z aktywności fizycznych chodzimy na spacery regularnie jedynie ale tak samo jak przed ciąża.
 
Ja ćwiczę normalnie, od zawsze trenuje na siłowni, zawodowo uprawiam sport takze teraz póki co wiadomo zmniejszyłam intensywność i słucham organizmu :) jak widzę że jakieś ćwiczenie mi nie przypasowuje zmieniam na inne
 
Spacery wydają się najbezpieczniejsze na tym etapie. Myślę, że jak ciąża będzie rozwijała się prawidłowo to wrócę na basen, może wybiorę jogę w zastępstwie sportów walki😅, bo ta aktywność raczej niewskazana w ciąży. I zobaczymy jak to będzie.
 
reklama
Ja ćwiczę normalnie, od zawsze trenuje na siłowni, zawodowo uprawiam sport takze teraz póki co wiadomo zmniejszyłam intensywność i słucham organizmu :) jak widzę że jakieś ćwiczenie mi nie przypasowuje zmieniam na inne
A to mów mi od razu - jak się u Ciebie objawia to nieprzypasowanie ćwiczenia? Bo jak ja zaczęłam robić to co "zawsze" to momentalnie czułam takie dość silne kłucia w macicy. Wystraszyło mnie to, więc przerzuciłam się na rozciąganie i znów było kilka takich kłujących strzałów. Ale może to zbieg okoliczności, moze po prostu akurat się macica rozciągała i to nic takiego. Ale co się wystraszyłam to moje :p
 
Do góry