reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2021

reklama
Celia, skarbnico - dzięki :D mam Alab pod domem. Na stronie nie mogłam znaleźć czy robią to badanie, ale pójdę i załatwię ;))
Tez sprawdzalam na stronie alabow bo u mnie w miescie pelno :D a w cenniku tego badania nie ma, ale zadzwonie blizej 14 kwietnia i sie dowiem w ktorym mam sobie to zrobic i w ktorym dostane 20% znizke za pieczatke mojego gina :)
 
Hej :) Wczoraj po prenatalnych dostałam nowy termin, na 1 października, więc dołączam :) Wcześniej był 28, 29, 30 września, tak oscylowało. Zobaczę co będzie następnym razem. W każdym razie jestem po Pappa i Nifty; białko Pappa wyszło bardzo niskie, beta raczej Ok (krew oddałam równo tydzień przed USG), wiec czekam na wynik Nifty (już 8smy dzień) i po nocach siedzę na forach, wiadomo... Teraz sobie rozkminiam, ze za wcześnie krew oddałam (11.0 wg "nowego czasu") i stad te wyniki, ale mogę sobie gdybać ;)
 
Dziewczyny, podpowiedzcie mi, bo zaczynam wariować. W nocy nie mogłam spać. Jak tylko położyłam się na boku, odczuwałam ból w okolicy jajnika po danej stronie, jakby mi ktoś cegłę na niego postawił. Po przebudzeniu jest już dobrze, ale to druga czy trzecia taka noc i martwi mnie to.

Poza tym jest ok, ale czy mam się z tym pchać na IP, żeby mnie zbadali i ogarnęli te jajniki czy dać sobie spokój? Nigdy nie miałam takich problemów 🤷‍♀️
 
Dziewczyny, podpowiedzcie mi, bo zaczynam wariować. W nocy nie mogłam spać. Jak tylko położyłam się na boku, odczuwałam ból w okolicy jajnika po danej stronie, jakby mi ktoś cegłę na niego postawił. Po przebudzeniu jest już dobrze, ale to druga czy trzecia taka noc i martwi mnie to.

Poza tym jest ok, ale czy mam się z tym pchać na IP, żeby mnie zbadali i ogarnęli te jajniki czy dać sobie spokój? Nigdy nie miałam takich problemów 🤷‍♀️
Nie pomogę Ci 😔ale podpinam się pod pytanie. Mam tak, że czasami jak przewracam się z boku na bok czuję takie rwanie/ciągnięcie jakby w prawym jajniku. Po chwili mija...
Muszę koniecznie w środę powiedzieć o tym lekarzowi
 
Nie pomogę Ci 😔ale podpinam się pod pytanie. Mam tak, że czasami jak przewracam się z boku na bok czuję takie rwanie/ciągnięcie jakby w prawym jajniku. Po chwili mija...
Muszę koniecznie w środę powiedzieć o tym lekarzowi
Oo ja też co jakis czas takie coś odczuwam! Zwłaszcza jak zrobię jakiś nagły ruch. Ostatnio jednak byłam na kontrolnej wizycie i wszystko z jajnikami mam spoko więc ciekawe co to może być
 
Oo ja też co jakis czas takie coś odczuwam! Zwłaszcza jak zrobię jakiś nagły ruch. Ostatnio jednak byłam na kontrolnej wizycie i wszystko z jajnikami mam spoko więc ciekawe co to może być
Też mnie czasem bolą. Jak zrobię szybki ruch albo jestem długo na nogach, sprzątam czy robię coś w kuchni. Przypomina to lekkie skurcze co jakiś czas.
 
reklama
@anio0 ja tak miałam w 1 ciąży i w tej też, tylko rzadziej. Wszystko musi się porozciągać. Jak nie towarzyszą Ci silne bóle brzucha nie masz plamień./krwawień, to myślę, że wszystko jest w porządku 😉
 
Do góry