reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2021

reklama
No, dziady wstretne [emoji3525] tzn.ja sie jakos mega nie stresuje, bo juz na USG wyszlo wszystko elegancko, a lekarz ma ten certyfikat FMF czy jak to sie zwalo i podobno naprawde dobry specjalista, wiec raczej traktuje ten wynik pro-forma, ale mimo wszystko mogliby sie pospieszyc [emoji14]
A na NIFTY ile sie czeka? Mam pod koniec marca, to pewnie dopiero gdzies w polowie kwietnia sie dowiem co tam?

Ja mam info na nifty pro ze czeka się 10 dni [emoji4] w poniedziałek ma przyjść pani żeby pobrać mi krew [emoji85]
 
:D jestem zalozycielka i narazie dalam tak ze dolaczacie bez mojej akceptacji. Moge wybvrac adminke gr moderatorki ;p ale zobaczymy kto bedzie chetny na takie role i juz jak sie tam wszytskie dolaczymy to zmienie ze dopisujace osoby podlegaja naszej weryfikacji.
 
reklama
Mam pytanie - wyjatkowo nie powiazane z ciaza 🙂 od jakiegos czasu mam nowych sasiadow z Bialorusi. Rodzinka 2+2. Ogolnie wydaja sie w porzadku poza dwoma mankamentami:
- strasznie sie dra, nawet jak mowia. Choc jestem prawie pewna, ze jak chwilami matka drze sie na te dzieci to nie jest to zwykla rozmowa, niestety zdarza jej sie to bardzo czesto i czasem az mam ochotw to gdzies zglosic 😛 bo nie jestem pewna czy nie dzieje im sie tam krzywda
- regularnie co kilka dni (i to jest glowne pytanie) o godz. 21:00 wlaczaja na okolo pol godziny, 40 minut tak glosno radio jakby tam sie odbywala ciezka impreza 😁 ale wiem, ze nikt do nich nie przyjechal, w dodatku sa to piosenki typu Sylwia Grzeszczak, wiec ciezko robic przy tym jakas bibe. Muzyka jest naprawde bardzo glosno, ze u mnie w mieszkaniu slychac jakbym ja sobie wlaczyla radio 😁 co oni tam moga robic?
 
Do góry