reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2021

U mnie dwie najlepsze przyjaciółki też są w ciąży jedna rodzi w marcu druga ma chyba na sierpień i teraz ja :p
Ale fajnie! Dzieci będą miały się z kim bawić :)
Btw ja prawie w ogóle nie mam objawów. Podbrzusze boli jakbym zaraz miała dostać okres, coś tam mnie rano zemdliło ale u mnie to akurat często się dzieje.
I martwi mnie trochę wynik progesteronu, wyszedł 2x za wysoki, taki poziom powinien być w trzecim trymestrze a nie teraz. Wiecie może czy to luteina może zaburzać wynik? Brałam ją do 25dc (dziś 33dc), ale nie wiem czy może się tak długo utrzymywać...
 
reklama
Z objawów to ból piersi, od dwóch dni dopiero w nocy wstaje na siku aż mnie pęcherz boli, czasem kłucia, ciągnięcia w pachwinach i tyle na razie 👍
 
U nas będzie równo 3 lata. Tak sobie wymarzyłam [emoji16] patrzę na znajomych którzy mają 2 lata różnicy to dla mnie to za duży hardcore [emoji85]

Ania ja termin na 14.10 [emoji28]


Ja mam prawie 9msc dziecię na stanie. Już się boję co to będzie 😂😂😂

To mnie pocieszyłyście z tą różnicą wieku ja zawsze marzyłam o dwójce dzieci rok po roku ale nic z tego wyjść nie chciało gdy córa skończyła 2 klasę podjęliśmy decyzję ze na tym koniec a tu taka niespodzianka skończę w tym roku 34 lata najwyżej będę najstarsza rodzącą na porodówce najbardziej sie boje czy dam radę jak by nie patrzeć będę miała 40 lat a dziecko 6

Kochana, ja na porodówce będę mieć 37 lat 🙈 Także ty to młodziak 😉

Ja od tygodnia mam 37 lat 🙈

Przybijam piątkę rocznikowi 84 💪

Zaczęłam wczoraj plamić 😔 Ale miałam duphaston, więc zaczęłam brać i póki co plamienia ustały. Starczy go do wizyty (mam 15go), więc zamierzam się do tego czasu oszczędzać (na ile się da przy niemowlaku) i myśleć pozytywnie.

Ja jeszcze nie wiem kiedy powiemy rodzicom, zwłaszcza jak doszły te plamienia. Może po prenatalnych? Aczkolwiek kilka moich przyjaciółek już wie, lepiej i z tym na duchu 😜

Miłego dnia ❤️
 
Szczerze to nie wiem :D Ale chciałabym mieć:p
Sorki, że się tak wtryniam z butami, ale dzisiaj mi się duch pokazał na teście i tak przeglądałam czy ktoś znajomy z forum jest na październikowych. Co do porodu po CC, to u niewiem czy jest jakiś ogólny przepis czy od szpitala zależy, ale u nas na Śląsku w kilku szpitalach po CC jest prawo wyboru co do porodu
 
Sorki, że się tak wtryniam z butami, ale dzisiaj mi się duch pokazał na teście i tak przeglądałam czy ktoś znajomy z forum jest na październikowych. Co do porodu po CC, to u niewiem czy jest jakiś ogólny przepis czy od szpitala zależy, ale u nas na Śląsku w kilku szpitalach po CC jest prawo wyboru co do porodu
Wydaje mi się że to też zależy od lekarza prowadzącego. Mnie wmpierssej ciąży p. Doktor od razu pytala czy chce cesarska bo jesli tak to może wystawić skierowanie:)
 
@Valezi przewinęłas mi się tutaj, nie wiem czy mnie pamiętasz, ale byłyśmy razem na staraczkach,myślałam że już dawno w ciąży jesteś, gratulacje kochana❣️
 
Wydaje mi się że to też zależy od lekarza prowadzącego. Mnie wmpierssej ciąży p. Doktor od razu pytala czy chce cesarska bo jesli tak to może wystawić skierowanie:)
O chyba faktycznie, to lekarz prowadzący wystawia skierowanie, no i pewnie najlepiej później rodzic w szpitalu, w którym dany lekarz prowadzący pracuje
 
W sumie tak wpakowałam, a nawet się nie przedstawiłam, dzisiaj 28dc, po śnie w którym z dwóch testów zniknęła mi druga kreska i mąż kazał mi jeszcze jeden zrobić jak się obudziłam to poszłam ten test zrobić j wyszedł duch. Mam dwóch synów, 14 i 9 lat o 3 dziecko staramy się od czerwca 2019. W tym cyklu trochę zaniedbaliśmy starania i mam nadzieję, że ten duch okaże się ciąża. Termin okresu na środę, dzisiaj 11dpo.
 

Załączniki

  • IMG_20210207_082837.jpg
    IMG_20210207_082837.jpg
    923,3 KB · Wyświetleń: 103
  • IMG_20210207_083245_resize_14.jpg
    IMG_20210207_083245_resize_14.jpg
    169,9 KB · Wyświetleń: 102
Widać cień [emoji175]
W sumie tak wpakowałam, a nawet się nie przedstawiłam, dzisiaj 28dc, po śnie w którym z dwóch testów zniknęła mi druga kreska i mąż kazał mi jeszcze jeden zrobić jak się obudziłam to poszłam ten test zrobić j wyszedł duch. Mam dwóch synów, 14 i 9 lat o 3 dziecko staramy się od czerwca 2019. W tym cyklu trochę zaniedbaliśmy starania i mam nadzieję, że ten duch okaże się ciąża. Termin okresu na środę, dzisiaj 11dpo.
 
reklama
W sumie tak wpakowałam, a nawet się nie przedstawiłam, dzisiaj 28dc, po śnie w którym z dwóch testów zniknęła mi druga kreska i mąż kazał mi jeszcze jeden zrobić jak się obudziłam to poszłam ten test zrobić j wyszedł duch. Mam dwóch synów, 14 i 9 lat o 3 dziecko staramy się od czerwca 2019. W tym cyklu trochę zaniedbaliśmy starania i mam nadzieję, że ten duch okaże się ciąża. Termin okresu na środę, dzisiaj 11dpo.

Piękny cień! Widać [emoji847][emoji4] gratulacje [emoji3531]
 
Do góry