reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2021

reklama
Współczuję tych rewolucji żołądkowych, mnie mdli przez większą część dnia, ale jem w miarę normalnie, tylko mniejsze porcje, jedynie jak tylko pomyśle o kawie to jest gorzej, a wszystko co mleczne zjem i wypije normalnie heh. No to będzie wydarzenie z USG, ja już też 2 miesiące skończone, ale miałam już 2 USG, podziwiam bo ja bym nie wytrzymała 😉
Ja byłam w poniedziałek, a już wariuje od kilku dni. Nie potrafię się uspokoić po prostu..
 
@nikka13 nie jesteś sama 🙃 ale pocieszające jest dla mnie to, że już nie wymiotuję od rana do nocy. Miałam taki tydzień jeden, że nawet wody nie przyjmowałam. Też schudłam prawie 4kg, aż strach mi patrzeć na tą wagę 😳 na szczęście już mi się coś przyjmuje. Najgorzej jest wieczorem i taki metaliczny smak w buzi.
 
Jak jestescie np. Na etapie 9+4 (9t4d) to według Was jestescie w tygodniu 9. czy 10. ??
Ja zakladam, ze jestem w 9, ponieważ tak mi tłumaczył ginekolog i pielęgniarki w szpitalu; ze liczą się tylko „tygodnie ukończone” ale chyba są różne podejścia 😃 Jak to jest u Was?
 
Kurna jakis mam 6 zmysl czy inne co, ale zaczelam se jesc buleczke z rybka z puchy :D taka mi podeszla i co bulka polowa podeszla a druga jej polwa ziemisty smak/ plesniowaty. No ogladam ta bulke wacham i nie ma nic. Toz kupiwszy wczoraj. No ni uja:D Bo czuje ten dziwny zapach jak ja trzymam w gebie.
 
reklama
Hej!
Widzę, że macie różnego rodzaju rewolucje jedzeniowe.. mam nadzieję, że niedługo wszystko się wam unormuje. ☺️
Mnie na nieszczęście wrócił apetyt na słodycze, więc żeby nie opychać się sklepowymi ciastkami właśnie piekę ciasto z kaszy manny. Zawsze to trochę zdrowiej 😁.
Poza tym doskwiera mi już mocno ta pogoda. U mnie bardzo wietrznie i deszczowo, można zapomnieć o spacerowaniu, a tak mi się marzy świeże powietrze..
 
Do góry