reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2021

Kurczę a ja właśnie dlatego poszłam do lekarki żeby mi przepisała coś co ciężarne mogą używać na infekcje bo myślałam ze clotrimazol jest zakazany w ciazy 🤔przewalone te infekcje ja myśle ze mi się zaczęło od suchości pochwy bo kilka razy się zapomniałam i jak doszło do bzykanka to przy wkładaniu jakby papierem ściernym tarł i teraz piecze raz swędzi ale wygoić się nie może raz lepiej raz gorzej 🤷‍♀️
Ja kupiłam sobie teraz Probiotyk ginekologiczny dopochwowy, może to pomoże z tą infekcją. Miałam globulki dopochwowe z clotrimazolem także może teraz potrzebuje odbudowania flory. Ja najbardziej się boję że ta długa infekcja i tak naprawdę cholera wie czy grzybicza czy bakteryjną nie zaszkodziła dziecku 😔 jestem strasznie zła na swojego lekarza że tak mnie zbywa 😪
 
reklama
Współczuje Wam z tymi infekcjami, mam nadzieje ze niebawem będzie lepiej 😘😘 nie martwcie się o dzidzie, szyjka jest zamknięta i nie puści infekcji dalej, no i jest jeszcze czop który chroni. Kiedyś nie było ginekologów, matka natura to tak obmyślila żeby było dobrze. Nie używajcie detergentów, dużo kwasu mlekowego i żeli nawilżających 🙂
 
Kurczę a ja właśnie dlatego poszłam do lekarki żeby mi przepisała coś co ciężarne mogą używać na infekcje bo myślałam ze clotrimazol jest zakazany w ciazy 🤔przewalone te infekcje ja myśle ze mi się zaczęło od suchości pochwy bo kilka razy się zapomniałam i jak doszło do bzykanka to przy wkładaniu jakby papierem ściernym tarł i teraz piecze raz swędzi ale wygoić się nie może raz lepiej raz gorzej 🤷‍♀️
Ja przed stosunkiem zawsze pol tubki w siebie wcisnę 😂😂😂 super się sprawdza Femibion active, kosztuje grosze, jest bezzapachowy, bardzo naturalny
 
A ja się właśnie z mężem pokłóciłam o to 😔 ja uważam że coś jest nie tak bo swędzi i piecze. Mam żółte upławy, że lekarz mnie olewa bo to jest groźne dla dziecka. A mąż jest zdania że to na pewno żadna infekcja i nic mi nie będzie. I nie będzie mnie woził gdzie indziej i czekamy do czwartku na wizytę
 
Ja kupiłam sobie teraz Probiotyk ginekologiczny dopochwowy, może to pomoże z tą infekcją. Miałam globulki dopochwowe z clotrimazolem także może teraz potrzebuje odbudowania flory. Ja najbardziej się boję że ta długa infekcja i tak naprawdę cholera wie czy grzybicza czy bakteryjną nie zaszkodziła dziecku 😔 jestem strasznie zła na swojego lekarza że tak mnie zbywa 😪
Moja babcia kiedyś mówiła ze na infekcje pochwy pic mleka jesc jogurty i pic kefir 🤷‍♀️Właśnie mi się przypomniało i nie wiem czy to mit ale moja siostra ma często i zawsze sobie chwaliła. Fajnie ze w pl możecie iść do apteki i kupić właśnie takie probiotyki i tabletki dopochwowe bezpieczne w ciazy tutaj bez recepty w aptece stoi paracetamol i witamina C 🤦‍♀️
 
Współczuje Wam z tymi infekcjami, mam nadzieje ze niebawem będzie lepiej 😘😘 nie martwcie się o dzidzie, szyjka jest zamknięta i nie puści infekcji dalej, no i jest jeszcze czop który chroni. Kiedyś nie było ginekologów, matka natura to tak obmyślila żeby było dobrze. Nie używajcie detergentów, dużo kwasu mlekowego i żeli nawilżających 🙂
Tez prawda...🍀
 
A ja się właśnie z mężem pokłóciłam o to 😔 ja uważam że coś jest nie tak bo swędzi i piecze. Mam żółte upławy, że lekarz mnie olewa bo to jest groźne dla dziecka. A mąż jest zdania że to na pewno żadna infekcja i nic mi nie będzie. I nie będzie mnie woził gdzie indziej i czekamy do czwartku na wizytę
Dużo probiotyku, jakiś żel z kwasem mlekowym by się przydał i odstaw detergenty przynajmniej na 2 dni. Jak aplikujesz dopochwowo probiotyk, albo używasz żelu z kwasem mlekowym a potem się myjesz płynem do higieny intymnej lub mydełkiem to wszystko zabijesz - te dobre drobnoustroje także i wtedy te preparaty nie działają.
 
Moja babcia kiedyś mówiła ze na infekcje pochwy pic mleka jesc jogurty i pic kefir 🤷‍♀️Właśnie mi się przypomniało i nie wiem czy to mit ale moja siostra ma często i zawsze sobie chwaliła. Fajnie ze w pl możecie iść do apteki i kupić właśnie takie probiotyki i tabletki dopochwowe bezpieczne w ciazy tutaj bez recepty w aptece stoi paracetamol i witamina C 🤦‍♀️
Dokładnie, rano + wieczorem jogurt, jakiś kefirek tez nie zaszkodzi a może pomoc!!!
 
Ja walczę z jakąś infekcja już ponad dwa tyg 😔 to swędzi, to piecze, czasem wysikać się nie mogę. Uplawy gęste, żółte i szlag mnie trafia bo rozmowa z ginem telefoniczna i mam brać ctotrimazol dowcipnie. Ale ile to może trwać. Także mam ochotę usiąść i płakać czy nie zaszkodzi to dziecku. Także na wizytę czekam już jak na szpilkach i modlę się aby doczekać do niej. Może wtedy w końcu zobaczy co to za infekcja i odpowiednio zareaguje 😪
Miałam to samo w pierwszej bezustanne infekcje... Mi pomagał dopiero taki krem dopochwowo jednorazowo chyba gynazol o ile się nie mylę. Nic innego nie pomagało...
 
reklama
Do góry