reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2021

reklama
My też mamy zwierzyniec ❤️
 

Załączniki

  • Screenshot_2021-03-13-00-01-12-131_com.facebook.katana.jpg
    Screenshot_2021-03-13-00-01-12-131_com.facebook.katana.jpg
    150,3 KB · Wyświetleń: 35
  • Screenshot_2021-03-13-00-00-59-010_com.facebook.katana.jpg
    Screenshot_2021-03-13-00-00-59-010_com.facebook.katana.jpg
    433,9 KB · Wyświetleń: 35
Cześć dziewczyny 🙂 no to zaczynamy weekend. U mnie niestety od samego rana źle wieści. Mąż mnie przed chwilą obudził i mówi, że ma gorączkę, ból gardła, głowy i jest słaby 🙀 jestem przerażona... Mam nadzieję, że u Was zdecydowanie lepiej. Miłego dnia ☺️
 
Ja na zapobieganie infekcji używam żelu Femibion (takie biało-niebieskie opakowanie). Ma dużo kwasu mlekowego. I jak chcecie uniknąć infekcji to mnie paradoksalnie bardzo pomogło ograniczenie płynu do higieny intymnej -latami borykałam się z powracającymi infekcjami aż w końcu od jeden położnej usłyszałam żeby odstawic te płyny i w moim przypadku było to bardzo dobre. Nadal używam, ale nie tak często jak kiedyś.
 
Miałam we wtorek ciemne brązowe upławy no i jak tarłam papierem to była krewka ale tylko jak „wcisnęłam” papier głębiej no i stres pojechałam do domu i leżałam bez bóli jedynie delikatne rwanie, do końca dnia spokój na kolejny dzień powtórka no i cały czas mam takie dziwne upławy żółte ale nie obfite i tu zazdroszcze Wam ze możecie iść do gina prywatnie i sprawdzić szybko co się dzieje.Zapytam w pn o co kaman. Obserwuj i lez podobno około 10tygodnia zdążają się te plamienia ale czemu ?🤷‍♀️Nie wiem...
Ja walczę z jakąś infekcja już ponad dwa tyg 😔 to swędzi, to piecze, czasem wysikać się nie mogę. Uplawy gęste, żółte i szlag mnie trafia bo rozmowa z ginem telefoniczna i mam brać ctotrimazol dowcipnie. Ale ile to może trwać. Także mam ochotę usiąść i płakać czy nie zaszkodzi to dziecku. Także na wizytę czekam już jak na szpilkach i modlę się aby doczekać do niej. Może wtedy w końcu zobaczy co to za infekcja i odpowiednio zareaguje 😪
 
Cześć dziewczyny 🙂 no to zaczynamy weekend. U mnie niestety od samego rana źle wieści. Mąż mnie przed chwilą obudził i mówi, że ma gorączkę, ból gardła, głowy i jest słaby 🙀 jestem przerażona... Mam nadzieję, że u Was zdecydowanie lepiej. Miłego dnia ☺️
O nieee...może chwilowa izolacja? i nafaszeruj go witaminami tak żeby się aż świecił 😱dużo zdrowka zycze🍀
 
Ja walczę z jakąś infekcja już ponad dwa tyg 😔 to swędzi, to piecze, czasem wysikać się nie mogę. Uplawy gęste, żółte i szlag mnie trafia bo rozmowa z ginem telefoniczna i mam brać ctotrimazol dowcipnie. Ale ile to może trwać. Także mam ochotę usiąść i płakać czy nie zaszkodzi to dziecku. Także na wizytę czekam już jak na szpilkach i modlę się aby doczekać do niej. Może wtedy w końcu zobaczy co to za infekcja i odpowiednio zareaguje 😪
Kurczę a ja właśnie dlatego poszłam do lekarki żeby mi przepisała coś co ciężarne mogą używać na infekcje bo myślałam ze clotrimazol jest zakazany w ciazy 🤔przewalone te infekcje ja myśle ze mi się zaczęło od suchości pochwy bo kilka razy się zapomniałam i jak doszło do bzykanka to przy wkładaniu jakby papierem ściernym tarł i teraz piecze raz swędzi ale wygoić się nie może raz lepiej raz gorzej 🤷‍♀️
 
reklama
Do góry