reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2021

Helloł! Ja miałam wczoraj wizytę i wszystko dobrze [emoji3060][emoji3060][emoji3060]
Bobas młodszy o tydzień także test ciążowy się spisał i wykrył ciążę 10 dni po zapłodnieniu. Maluch rośnie, serduszko bije i wszystko idzie w dobrym kierunku [emoji3590] ulżyło mi na maxa!! Zaskoczyły mnie machające ręce na USG [emoji28]
W ramach niespodzianki dostałam skierowanie na prenatalne więc 500zl w kieszeni [emoji16]
Dzisiaj mnie czeka rozmowa z szefową bo muszę wychowawczy przerwać żeby przejść na L4...U mnie to samo [emoji119]
A najbardziej mnie bawią komentarze koleżanek które nie chcą rodzic sn i twierdzą że to nie możliwe i na pewno mój facet nie chce mi robić przykrości [emoji1787][emoji1787]
O, a jak to wygląda jak na wychowawczym zajdzie się w ciążę to dostaje się jakieś lepsze pieniądze czy nadal 400zł?
U mnie dziewczyna w pracy też uważa, że ona po CC ma lepszą c.pke niż te które rodziły sn bo nie rozlazła, rozłożyła mnie tym na łopatki🤦🏽‍♀️😂
 
reklama
Odwalilam badania krwi, zupa się gotuje, dziecko śpi, rumba, pralka i zmywarka odwalają za mnie robotę [emoji28] a ja siedzę i wpierniczam bagietkę czosnkowa z biedry i zapijam colą [emoji41] [emoji23] ostatni raz jadłam te bagietkę na studiach jakieś 10lat temu [emoji28] i smakuje dokładnie tak, jak sobie wymarzyłam [emoji3059] [emoji28]

Podobno dziś ostatni ładny dzień ( tak jakby te wcześniejsze były jakieś super [emoji28]) a od jutra znowu jakieś deszcze, nie wiem o co chodzi [emoji2370] już miałam nadzieje, ze będziemy śmigać na wiosenne spacery, a tu jakaś padaka się szykuje [emoji28]
IMG_7068.jpg
 
O, a jak to wygląda jak na wychowawczym zajdzie się w ciążę to dostaje się jakieś lepsze pieniądze czy nadal 400zł?
U mnie dziewczyna w pracy też uważa, że ona po CC ma lepszą c.pke niż te które rodziły sn bo nie rozlazła, rozłożyła mnie tym na łopatki[emoji2362][emoji23]

Ja miałam cc, nawet rozwarcia nie miałam. Zanim wiedziałam, ze będzie cc, to bardziej się martwiłam ze po SN mogę mieć nietrzymanie moczu itd, co czasem się zdarza. Moja mama położna, z duża chęcią dzielila sie opowieściami z porodówki [emoji28]
W życiu bym nie pomyślała ze mogę mieć rozklapcioche po SN [emoji23] jak widać ludzie maja różne pomysły [emoji85]
 
O, a jak to wygląda jak na wychowawczym zajdzie się w ciążę to dostaje się jakieś lepsze pieniądze czy nadal 400zł?
U mnie dziewczyna w pracy też uważa, że ona po CC ma lepszą c.pke niż te które rodziły sn bo nie rozlazła, rozłożyła mnie tym na łopatki🤦🏽‍♀️😂
:D nie znam sie. Ja mialam CC a juz przed porodem, jakby ta moja pochwa sie przygotowywala czy co :D i mam wrazenie ze mam luzniej. ale raczej obala to teorie ciasniejszej po cc.

Ja na wychowawczym nie dostaje nic bo jestem za bogata. Bo to trzeba do mopsu dawac tez zarobki ojca dziecka i wyplacaja roznice od jakiejs kwoty wiec my sie nie lapiemy. Za biedna zeby zyc, za bogata zeby dostac socjal :D polska.
 
Ja miałam cc, nawet rozwarcia nie miałam. Zanim wiedziałam, ze będzie cc, to bardziej się martwiłam ze po SN mogę mieć nietrzymanie moczu itd, co czasem się zdarza. Moja mama położna, z duża chęcią dzielila sie opowieściami z porodówki [emoji28]
W życiu bym nie pomyślała ze mogę mieć rozklapcioche po SN [emoji23] jak widać ludzie maja różne pomysły [emoji85]
A to tak jak z ta teoria z cyckami od kp. Nie uwazam zeby przez kp mi sie zwisy proobily. Owszem nie sa jak dawniej, ale jak ktos z 53 awansowal na 86 kg w 3 lata a w ciazy z miski C do F i chyba z g jak karmilam to mysle ze predzej tu byl problem. Mozna cwiczyc, wszytsko sobie wrocic na miejsce;p.
 
Ja już po wizycie, trochę rozczarowana jestem bo nie dostałam skierowania na prenatalne bo powiedziała że refundowane jest od 35 r.ż. a ja mam 34 więc się nie łapie i zdjęcia te nie dostałam 😞. Ale najważniejsze że dzidziuś jest, ma się dobrze, serduszko bije i wymiary odpowiadają dokładnie 7+6 tak jak teraz jestem według ostatniej miesiączki. Dostałam skierowanie na te wszystkie badania i zapisali mnie na 16, wa wizyta 24 więc za dwa tygodnie już z wynikami badań i wtedy założą mi kartę ciazy też.
 
:D nie znam sie. Ja mialam CC a juz przed porodem, jakby ta moja pochwa sie przygotowywala czy co :D i mam wrazenie ze mam luzniej. ale raczej obala to teorie ciasniejszej po cc.

Ja na wychowawczym nie dostaje nic bo jestem za bogata. Bo to trzeba do mopsu dawac tez zarobki ojca dziecka i wyplacaja roznice od jakiejs kwoty wiec my sie nie lapiemy. Za biedna zeby zyc, za bogata zeby dostac socjal :D polska.
Aha no to u nas tak samo z finansami😂
 
A to tak jak z ta teoria z cyckami od kp. Nie uwazam zeby przez kp mi sie zwisy proobily. Owszem nie sa jak dawniej, ale jak ktos z 53 awansowal na 86 kg w 3 lata a w ciazy z miski C do F i chyba z g jak karmilam to mysle ze predzej tu byl problem. Mozna cwiczyc, wszytsko sobie wrocic na miejsce;p.
A z biustem to już wogole😂 starszego nie karmiłam i cyce mi spadły, a drugiego karmiłam 8mc i zostal mi biust w miseczce duże C, a itak dużo osób uważa, że mały biust po porodzie jest spowodowany kp🤷‍♀️ a mam nawet znajomą, która nie karmi bo ja to obrzydza 😳
 
reklama
Do góry