reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2021

reklama
Właśnie... wózek i fotelik po Młodej poszedł na sprzedaż. To samo z krzesełkiem do karmienia i wanienką... w zasadzie pozbyliśmy się wszystkich tych większych rzeczy, których nie było gdzie trzymać. Trudno. Na Zośkę ostatnio w dwa dni poszło 7,5 tys. bo musiała mieć zabieg prywatnie robiony, to przełkniemy i wyprawkę, haha ;)
 
Witaj w klubie ja już przeglądam strony internetowe nawet juz wybrałam wózek ale nic nie kupuje do 20 tygodnia
Z takich większych rzeczy to na banki nic nie kupie, ale znam siebie i wiem, ze jak gdzieś będę na mieście i bedą jakieś cudowne śpioszki to sie im nie oprę (oczywiście jeżeli wszystko Ok będzie na wizycie). Teraz z moim charakterem przez miesiąc lepiej żebym nie wybierała sie na miasto 😂
 
Hej na wrzesniowach też byłaś nie? 😁😁Ja dziś 5+3 byłam w czwartek u gina i było 5+1 1,08cm pęcherzyk to prawie identyko mamy 😁😁 mi kazała przyjść za niecałe 3tyg więc idę 22.02 to będzie 7+5 i się doczekać nie mogę jak urosnie maleństwo ❤️
Tak byłam 😃 ale tak samo jak Ty dziwnie było czytać jak dziewczyny w 9-10 tygodniu już a ja tu ledwo 5 haha
 
reklama
Nie może być plamienie implantacyjne bo test robiłam 2 dni temu i wyszly dwie kreski, czyli do implantacji doszło kilka dni temu.
Nic mi nie powstało jak tylko czekać, czy okres się rozkręcić, czy to jednorazowe.
 
Do góry