reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2021

reklama
O to dobra wiesc... no ja z rota zrezygnowalam z 2 czynnikow. Za kazde szczepienia place, bo daje mi poczucie spokoju ze zaplacone to niby lepsze wiec na tamten dzien musialabym 700 zl z rotem wyjac + zaczal sie covid a niektore dzieic zle reagowaly na to szczepienie i sie balam ze laura skonczy w szpitalu a wtgedy byl ten etap ze rodzicow nie wpuszczali. Nie wyobrazalam sobie rozlaki z 2 mc dzieckiem.

Czyli Klarunia/ Wojtunia na rota zostanie zaszczepiona :)
 
Ale miałam dzisiaj sen.. w sumie to przez ostatni tydzień drugi taki okropny. Ostatnio śniło mi się, że obudziłam się w łóżku cała zalana krwią, było jej mnóstwo. A dzisiaj śniłam o tym, że byłam na pogrzebie 6 miesięcznego dziecka. 😶😶😶
Mi sie bardzo czesto w 2 trymestrze snilo ze trace ciaze ze jakies skrzepy jak po okresie mam w gaciach etc. To normalne. Przerabiasz swoje lęki.. ale gwarantuje CI ze nie sa to prorocze sny bo moj gnojcun wlasnie lezy pod moja noga i se spi na podlodze XD... tak wiem patologia, ale tam gdzie padla tam lezy.
 
Ja tam mogę rodzic, dużo bardziej nie znoszę chodzić w ciąży 😑
Ja lubie ciaze XD ale ten stres mnie dobija. A tak chcialam sie cieszyc ciaza... Jezuuu jaka ja bede szczesliwa jak juz urodze i bede miec dwoje dzieci i w dupie... 3 nie jest obligatoryjne no chyba ze trafia mi sie bliznieta. W poprzednieju ciazy byalam sie o dziecka a w tej o swoja dupe XD
 
Mi sie bardzo czesto w 2 trymestrze snilo ze trace ciaze ze jakies skrzepy jak po okresie mam w gaciach etc. To normalne. Przerabiasz swoje lęki.. ale gwarantuje CI ze nie sa to prorocze sny bo moj gnojcun wlasnie lezy pod moja noga i se spi na podlodze XD... tak wiem patologia, ale tam gdzie padla tam lezy.
Mi się śnił rozwód kilka dni przed pozytywnym testem 🙈 mimo udanego małżeństwa 🤣 także burza hormonalna u każdej daje popalić w trochę inny sposób😀
 
O to dobra wiesc... no ja z rota zrezygnowalam z 2 czynnikow. Za kazde szczepienia place, bo daje mi poczucie spokoju ze zaplacone to niby lepsze wiec na tamten dzien musialabym 700 zl z rotem wyjac + zaczal sie covid a niektore dzieic zle reagowaly na to szczepienie i sie balam ze laura skonczy w szpitalu a wtgedy byl ten etap ze rodzicow nie wpuszczali. Nie wyobrazalam sobie rozlaki z 2 mc dzieckiem.

Czyli Klarunia/ Wojtunia na rota zostanie zaszczepiona :)
Ja mojego szczepiłam tylko podstawowymi z NFZ. Ogólnie bardzo dobrze je znosił, nie miał nawet gorączki. Teraz właśnie wiem, że weszły te rotawirusy, bo pediatra mi mówiła. Ale nie wiem czy będę je dawać drugiemu. Ogólnie znam kilka przypadków, gdzie były po nich komplikacje. A z drugiej strony to nie gwarantuje, że dziecko będzie później przechodzić łagodniej 🤷‍♀️
 
Ja lubie ciaze XD ale ten stres mnie dobija. A tak chcialam sie cieszyc ciaza... Jezuuu jaka ja bede szczesliwa jak juz urodze i bede miec dwoje dzieci i w dupie... 3 nie jest obligatoryjne no chyba ze trafia mi sie bliznieta. W poprzednieju ciazy byalam sie o dziecka a w tej o swoja dupe XD
Nigdy nie mów nigdy, może kiedyś jednak będzie trzecia 😁
Mi się śnił rozwód kilka dni przed pozytywnym testem 🙈 mimo udanego małżeństwa 🤣 także burza hormonalna u każdej daje popalić w trochę inny sposób😀
To mi się seks śni, ale dziecko nam nie pozwala, bo zęby mu idą i popłakuje przez sen, więc śpi z nami 🙈 Muszę go dzisiaj wyeksmitować chociaż na godzinę 😅
 
Szczepienie nie jest obowiazkowe, ale jest okropnie drogie. 1500 zl. Sama mysle... ale musze to omowic z moim gino onkologiem czy u mnie jest sens bo ja mam hpv 16 i 18 :) tyle w zyciu wygrac.
Też mam przygodę z hpv rozpoczętą, tylko u mnie grupa nie z tych silnie onkogennych. U Ciebie tylko jest hpv czy oprócz tego dysplazja?
 
reklama
Ledwo żyje. Podziwiam te z Was które są nadal czynne zawodowo. Staram się czytać na bieżąco co piszecie, ale z pisaniem u mnie słabo. Ciągle bym spala. Któraś z Was pisała o nadmiarze śliny ... też tak mam. Bleee... Czuje się jakbym miała gigant kaca. I to odbijanie, mdłości... Dziś 5+7.

Dziewczyny z bardziej zaawansowaną październikową ciążą kiedy Wam odpuściło?
Ja dogorywam cała dobe, u mnie dziś 8+2 i nie odpuszcza. W poprzedniej ciąży odpuściło na dobre koło 16 tygodnia, ale ja mam bardzo ciężki przypadek, więc może nie będzie Was tak długo męczyć.. Ja już mam dość :( przyłączam się do fanek rodzących aniżeli będących w ciąży. Ciąża to nie choroba?? Taa akurat, jak mi to ktoś jeszcze raz kiedys powie to chyba walne obuchem w łeb 🤮🤢😤🤢
 
Do góry