reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2021

Ja kolejny dzień wegetacji. Jeszcze w weekend to mogłam spać, tak dzisiaj już trzeba pracować 🙈
Mdłości męczą mnie codziennie. Jedyne co ostatnio trochę mi pomaga, to częste jedzenie. Nie mam apetytu, więc wpycham w siebie ale wtedy jest naprawdę lepiej. Nawet pół banana, plasterek sera, pół bułki. Pomaga. No i imbir!
Życzę wam miłego popołudnia!
 
reklama
Ja od początku biorę luteinę 3x2 i prolutex. Ale biorę też heparynę i acard A wtedy krwiaki często powstają. No zobaczymy. Myślę optymistycznie i będę się oszczędzać [emoji4]
Będzie dobrze, jak wcześnie został taki krwiak wykryty i na prawdę będziesz się oszczędzała to w końcu się wchłonie. Oczywiście przy tym będziesz miała trochę dramy pt plamien ale wiesz przynajmniej dlaczego są, wiec nic sobie nie wbijaj do głowy. Będzie ok! 🤗
 
Współczuję :( na forum staraczek była dziewczyna w podobnej sytuacji i po zabiegu wszystko było ok, z tego co pamiętam udało jej się zachować jajowód.
No mam nadzieje że mi też się uda ale ogólnie i tak czekam jednak znwou jutro usg i bete i nie mam jesc i pić, bo już jutro będzie operacje jak nic nie zobaczą 🙄🤦‍♀ juz mam dosyć czekanie chciałbym wrócić do domu i być po wszystkim..
 
A to mój bubuś 🥰🥰🥰 dopiero czuje ze jestem w ciąży 👍wszyysko dobrze na usg ale się cieszę. Rodzicom już powiedzieliśmy, zadowoleni 😁
 

Załączniki

  • IMG_20210222_150107.jpg
    IMG_20210222_150107.jpg
    673,7 KB · Wyświetleń: 77
reklama
Do góry