reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2021

Powiem Wam, ze oglądam ciuszki dla bobasów i strasznie mnie korci, żeby coś kupić [emoji23] chyba pieluszkowe zapalenie mózgu już postępuje [emoji28][emoji28][emoji28]
To zapodaj stronę :-D też obczaję :-D
Ja co prawda samych ciuszków jeszcze nie oglądałam, jedyne co - wydedukowałam, że jak się maleństwo urodzi to zaraz potem będą święta i wypadałoby my ubrać na święta jakiś taki świąteczny kubraczek :-D i to ostatnio oglądałam, musiałam zrobić research co tam w modzie stoi
 
reklama
Na pewno jak pojawi się dziecko to życie się zmienia. Zwłaszcza jeśli to pierwsze dziecko to trzeba się wszystkiego nauczyć, poznać, wyrobić jakis rytm dnia bo to jest bardzo ważne dla takiego maluszka. I w jakimś stopniu na pewno życie towarzyskie układa się pod dziecko i np jego drzemki. Ale na prawdę wszystko jest do ogarnięcia. Jedynie największym problem może być kwestia np podróżowania jeśli ktoś często podróżował bo niektóre dzieci bardzo niechętnie jeżdżą, płaczą w aucie ale chyba jednak większość maluchów zdecydowanie lubi auto i działa na nie usypiajaco. Na pewno wszystko z czasem się da ogarnąć i nie ma co się tym przejmować.
 
Na pewno jak pojawi się dziecko to życie się zmienia. Zwłaszcza jeśli to pierwsze dziecko to trzeba się wszystkiego nauczyć, poznać, wyrobić jakis rytm dnia bo to jest bardzo ważne dla takiego maluszka. I w jakimś stopniu na pewno życie towarzyskie układa się pod dziecko i np jego drzemki. Ale na prawdę wszystko jest do ogarnięcia. Jedynie największym problem może być kwestia np podróżowania jeśli ktoś często podróżował bo niektóre dzieci bardzo niechętnie jeżdżą, płaczą w aucie ale chyba jednak większość maluchów zdecydowanie lubi auto i działa na nie usypiajaco. Na pewno wszystko z czasem się da ogarnąć i nie ma co się tym przejmować.
Będziemy dopasowywać żeby każdy członek rodziny był zadowolony :-)
 
Tu przy okazji dodam, że serio bardzo podziwiam wszystkie matki, które ogarniają życie rodzinne (mają dobry kontakt z dzieciakami i z partnerem), domostwo (jako takie ogarnięcie plus obiady) i jak jeszcze dochodzi praca to już w ogóle klękajcie narody! Mam nadzieję, że jak urodzi się moje dziecko to też dostanę takich supermocy :-D :-D
Póki co często jak wracałam z pracy padałam ze zmęczenia na kanapę, chatę ogarniałam jak był czas w weekendy, a gotowanie to tak sporadycznie, bo po prostu nie miałam czasu i/lub mocy.
Dlatego trzymam kciuki żeby moje supermoce rodzicielskie też się aktywowały :-D
Kobietki, które już mają dzieci - podzielcie się swoimi historiami, jak sobie z tym radzicie? Nie śpicie po nocach? :-D
U mnie M dużo robi w domu. Sprząta, gotuję, odbiera dziecię z przedszkola, kiedy ja nie mogę... Bez niego nie wiem czy bym ogarnęła cokolwiek 😅
 
Ja właśnie nie wiem za bardzo gdzie szukać. Na googlach wyskoczyły mi jakieś fazymazy i wyprawkowo, ale mały wybór. Chciałam się skupić na tych body kopertowych, bo mówiłyście, że te przekładane przez głowę to masakra, ale tak szału z wyborem nie ma. Macie jakieś takie firmy, co produkują dobre jakościowo ciuszki (nie uczulające), a przy tym nie rujnujące budżetu? :-)
 
Ja właśnie nie wiem za bardzo gdzie szukać. Na googlach wyskoczyły mi jakieś fazymazy i wyprawkowo, ale mały wybór. Chciałam się skupić na tych body kopertowych, bo mówiłyście, że te przekładane przez głowę to masakra, ale tak szału z wyborem nie ma. Macie jakieś takie firmy, co produkują dobre jakościowo ciuszki (nie uczulające), a przy tym nie rujnujące budżetu? :-)

Ja miałam sporo wielopaków z h&m, bo ciagle tam mam jakieś kody rabatowe [emoji28] z pepco tez mieliśmy wiele ciuszków i to było bardzo optymalne szczególnie na początku, bo maluszek szybko wyrasta, a te ciuszki są całkiem tanie [emoji28] Ale nasz syn nie miał żadnego uczulenia od tkanin, także co matka założyła to nosił [emoji28]
 
Ja dla małego miałam mało kopertowych bodziakow i szczerze zdecydowanie wolalam te normalne. One mają na dekolcie po bokach fajne zakładki i jak dla mnie normalnie zakładają się przez główkę. Może jedynie większy problem jest jak dziecko zrobi kupę stulecia i pół zawartości jest na plecach (mi się to nie raz zdarzylo) to wtedy jest trochę problem że zdjeciem takie bodziaka żeby nieufajdac całego dzieciaka kupa [emoji23]
Ja często kupowalam ubranka w lidlu. Są całkiem przyjemne i fajnej jakości.
 
reklama
Ja właśnie nie wiem za bardzo gdzie szukać. Na googlach wyskoczyły mi jakieś fazymazy i wyprawkowo, ale mały wybór. Chciałam się skupić na tych body kopertowych, bo mówiłyście, że te przekładane przez głowę to masakra, ale tak szału z wyborem nie ma. Macie jakieś takie firmy, co produkują dobre jakościowo ciuszki (nie uczulające), a przy tym nie rujnujące budżetu? :-)
Uwielbiam ubranka z Lidla, na początek tam kupowałam, niestety nie miałam od kogo dostać, więc dużo było do kupienia. I na allegro udało mi się dorwać paczkę w idealnym stanie z Anglii. Co do body, też wolę na początek kopertowe, ale teraz też lepiej szyją niż kiedyś, są takie zakładki że przez główkę spokojnie przeolozysz nie robiąc dziecku krzywdy. Teraz mam odłożone od szwagierki i swoje, więc tylko kilka mi ładniejszych zostanie do dokupienia
 
Do góry