reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2021

Ja na swoim przykładzie mogę powiedzieć że lepiej jest zrobić cały pakiet tarczycy. U mnie tsh, ft3 i ft4 są w normie, a samo tsh nawet bardzo ładne bo 1.060, anty tp też mam w normie ale anty tg prawie 300% ponad normę więc gdybym miała się sugerować samymi wynikami tsh i ft4 to żyła bym spokojnie że wszystko jest ok.
Dostałaś Euthyrox? Nie boją się, że TSH spadnie? Pytam z czystej ciekawości, bo z zapaleniem tarczycy, ale wynikami w normie to się rzadko spotykam ;)
 
reklama
Hej,
Ja w Łodzi płaciłam 180 zł, ale ceny są baaaardzo różne. Widziałam cenniki od 120 zł do nawet 300 zl, także wszystko zależy od tego do kogo i w jakiej placówce się umawiasz.
Mnie akurat zależało na tym konkretnym lekarzu, bo jest bardzo cierpliwy i szczegółowo odpowiada na wszystkie pytania, a to moja pierwsza ciąża.
No i oprócz tego pracuje w szpitalu w którym potencjalnie chcę rodzić.

Zmieniając temat: czy myslalyscie już o jakiejś szkole rodzenia? Będziecie w ogóle korzystać z takich rzeczy?
Ja chyba tak, bo jak wspomniałam wyżej to moja pierwsza ciąża i zupełnie nie wiem czego się spodziewać. 🙈
Byłam na kilku spotkaniach w szkole rodzenia, ale... hmm... czy ja wiem ;) po porodzie wszystko jakoś samo przyszło. Kobitka z sali się dziwiła, że to moje pierwsze dziecko, ale jakoś tak magicznie instynkt zadziałał :)
Na szkole rodzenia potrafią być bardzo ciekawe informacje, ale potrafią też przyjść i truć, jaka to krew pępowinowa jest niezbędna i żeby każdy sobie wykupił pobranie za miliony. Ale! Dostałam też mnóstwo gratisów dla Z :) Trudno mi jednoznacznie polecić albo zniechęcić. Zależy kto czego oczekuje :)
 
Hej,
Ja w Łodzi płaciłam 180 zł, ale ceny są baaaardzo różne. Widziałam cenniki od 120 zł do nawet 300 zl, także wszystko zależy od tego do kogo i w jakiej placówce się umawiasz.
Mnie akurat zależało na tym konkretnym lekarzu, bo jest bardzo cierpliwy i szczegółowo odpowiada na wszystkie pytania, a to moja pierwsza ciąża.
No i oprócz tego pracuje w szpitalu w którym potencjalnie chcę rodzić.

Zmieniając temat: czy myslalyscie już o jakiejś szkole rodzenia? Będziecie w ogóle korzystać z takich rzeczy?
Ja chyba tak, bo jak wspomniałam wyżej to moja pierwsza ciąża i zupełnie nie wiem czego się spodziewać. 🙈
Nie miałam szkoły rodzenia i nie żałuję:p nikt i tak by mnie nie przygotował do miesięcznego uwiezienia w szpitalu zakończonego cc. A później po porodzie to że mogą ģadac jak się zajmować dzieckiem jak u mnie nawet położnej laktacyjnej rynce opadły na te moje diablę. Xd
 
Mój gin bierze 250 zł. za wizytę. Te usg prenatalne/przesiewowe/jakkolwiek to się nazywa jest droższe jeszcze... ale nie ufam nikomu tak jak jemu :)
A no to też zależy jakie sprzęty posiadają w gabinecie.😁 Ja na prenatalne pewnie gdzieś indziej pojadę, mam nadzieję, że będzie jakaś dotacja z unii 🤞 jednak w obecnej sytuacji,pewnie nic nie rzuca.. Bo była, ale do 2020r 🙄
 
Hej, ja tak tylko dorzucę, że ja płaciłam 200 zł za wizytę (wielkopolskie), to chyba faktycznie mocno zależy. A lekarz do którego się wybierasz nie ma swojej strony albo nie widnieje na znanymlekarzu? Ja zawsze tam podglądam i się sprawdza.
Co do szkoły rodzenia to ja się nawet nie zastanawiałam nad tym aż pewnego dnia małżonek oznajmił, że znalazł dla nas szkołę rodzenia :-D to dobrze, nie będę studzić zapału, cieszę się, że się zaangażował. Pójdziemy, zobaczymy co tam ciekawego poopowiadają :-)
 
Dziś temperatura jest na plusie. Śniegi stopnieja A ja wreszcie wyjdę z domu bez obaw że się wywale
unnamed-1.jpg
 
reklama
Do góry