reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2021

Hej,
Ja w Łodzi płaciłam 180 zł, ale ceny są baaaardzo różne. Widziałam cenniki od 120 zł do nawet 300 zl, także wszystko zależy od tego do kogo i w jakiej placówce się umawiasz.
Mnie akurat zależało na tym konkretnym lekarzu, bo jest bardzo cierpliwy i szczegółowo odpowiada na wszystkie pytania, a to moja pierwsza ciąża.
No i oprócz tego pracuje w szpitalu w którym potencjalnie chcę rodzić.

Zmieniając temat: czy myslalyscie już o jakiejś szkole rodzenia? Będziecie w ogóle korzystać z takich rzeczy?
Ja chyba tak, bo jak wspomniałam wyżej to moja pierwsza ciąża i zupełnie nie wiem czego się spodziewać. 🙈
Hej. Ja mieszkam pod Łodzią 🙂
Kogo wybrałaś na prowadzącego ciążę?
Ja raczej nie będę korzystała ze szkoły rodzenia, chociaż kto wie. Mam już pewne doświadczenie jeśli chodzi o porody SN. 😉
 
reklama
Byłam na kilku spotkaniach w szkole rodzenia, ale... hmm... czy ja wiem ;) po porodzie wszystko jakoś samo przyszło. Kobitka z sali się dziwiła, że to moje pierwsze dziecko, ale jakoś tak magicznie instynkt zadziałał :)
Na szkole rodzenia potrafią być bardzo ciekawe informacje, ale potrafią też przyjść i truć, jaka to krew pępowinowa jest niezbędna i żeby każdy sobie wykupił pobranie za miliony. Ale! Dostałam też mnóstwo gratisów dla Z :) Trudno mi jednoznacznie polecić albo zniechęcić. Zależy kto czego oczekuje :)
Ja bardzo się bronię przed szkoła rodzenia, bo po prostu nie czuje takiej potrzeby, niestety mój stary potrzebuje tego bardzo. Także..... bede mu towarzyszyć 🤣
 
Z tego co piszecie to rzeczywiście przedział cenowy jest szeroki. We wtorek przekonam się jak to będzie u mnie wyglądało.

Mój lekarz nie ma swojej strony, a na znanylekarz nie ma ani kalendarza ani cennika.
 
Cześć dziewczyny😀 miłego i spokojnego dnia wam życzę 😉
@Celia89 wczoraj robiłam gofry, dzieci sobie zażyczyły na kolacje 😀 p.s. mój synek to Wojtuś 😉
@Gabnx ja raczej nie będę korzystać, ale zobaczę jeszcze. Przypomniało mi się jak w pierwszej ciąży miałam chodzić, zapisałam się, pierwsze zajęcia miałam mieć w czwartek a dwa dni wcześniej we wtorek urodziłam w 32 Tc. Zadzwonila do mnie w czwartek ta babka i pyta czemu nie byłam na zajęciach, a ja jej " Bo już urodziłam "😂, nieźle sie zdziwila 😂 pozniej w drugiej ciazy już czasu nie miałam na szkole rodzenia, ale z opowiadań słyszałam że bardzo pomocne są takie zajęcia.
 
Cześć dziewczyny😀 miłego i spokojnego dnia wam życzę 😉
@Celia89 wczoraj robiłam gofry, dzieci sobie zażyczyły na kolacje 😀 p.s. mój synek to Wojtuś 😉
@Gabnx ja raczej nie będę korzystać, ale zobaczę jeszcze. Przypomniało mi się jak w pierwszej ciąży miałam chodzić, zapisałam się, pierwsze zajęcia miałam mieć w czwartek a dwa dni wcześniej we wtorek urodziłam w 32 Tc. Zadzwonila do mnie w czwartek ta babka i pyta czemu nie byłam na zajęciach, a ja jej " Bo już urodziłam "😂, nieźle sie zdziwila 😂 pozniej w drugiej ciazy już czasu nie miałam na szkole rodzenia, ale z opowiadań słyszałam że bardzo pomocne są takie zajęcia.
Wojtki to zacne chłopaki. :) ja się wszystkiego dowiedziałam z forum i yt Xd patrzyłam jak przechidza te wielkie głowy przez cipke. Na yt są takie nagrania bez cenzury
 
Jak dotąd, a rodziłam SN już 3 razy, nigdy nie korzystałam ze znieczulenia. Za pierwszym razem w 2007 roku nie było takiej opcji w szpitalu, a przy kolejnych rozwarcie postępowało szybko i nie było sensu. 😉
Ja 2x rodzilam bez znieczuleń pierwszy poród 4h drugi poród 3h za to trzeci poród byl wywoływany i pod koniec polozna dała mi zastrzyk z morfina ale porod tez byl krotki bo trwal makos 4h ale przysieglam sobie ze nigdy więcej się nie zgodzę na żadne wywołanie chyba ze rzeczywiscie moje lub dziecka życie byłoby zagrożone
 
Wojtki to zacne chłopaki. :) ja się wszystkiego dowiedziałam z forum i yt Xd patrzyłam jak przechidza te wielkie głowy przez cipke. Na yt są takie nagrania bez cenzury

Omg xD ja widziałam tylko jedno video jak jakaś Pani rodziła SN przy strumieniu w lesie, hipsteriada ale ciekawe do obejrzenia [emoji28]

Ja miałam cesarkę i przy drugim raczej tez będzie cesarka. U mnie na 90% będzie chłopiec, u męża w rodzinie sami męscy potomkowie, nasz pierworodny to tez synek [emoji4] już się nastawiłam [emoji28] jakby była dziewczynka to byłby szok [emoji28]
 
reklama
Omg xD ja widziałam tylko jedno video jak jakaś Pani rodziła SN przy strumieniu w lesie, hipsteriada ale ciekawe do obejrzenia [emoji28]

Ja miałam cesarkę i przy drugim raczej tez będzie cesarka. U mnie na 90% będzie chłopiec, u męża w rodzinie sami męscy potomkowie, nasz pierworodny to tez synek [emoji4] już się nastawiłam [emoji28] jakby była dziewczynka to byłby szok [emoji28]
U mnie same baby się rodzą.
Haha widziałam ten filmik Xd 😂
 
Do góry