reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2021

reklama
Na Pomorzu roztopów nie widać, jest -3 i ma padać deszcz ze śniegiem [emoji51] Wczoraj się zakopałam samochodem pod blokiem parkując tyłem [emoji28][emoji28] z wielkim trudem udało mi się wyjechać [emoji51] Dziś mam nadzieje ze będzie trochę lepiej jak będę jechać na usg [emoji28]
 
Dziękuję :) po poronieniu mam gdzieś ten strach w sobie, czy będzie ok, ale mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze ;)
Doskonale Cię rozumiem, przeżyłam 3 poronienia. Teraz jestem w 4 ciąży. Boje się o wszystko.
Ale jeśli chodzi o badania, to teraz na prawdę na spokojnie. Lekarz Cię poprowadzi. Nie ma co samemu wychodzić przed szereg. Trzymam kciuki ✊🏻
 
Ja na swoim przykładzie mogę powiedzieć że lepiej jest zrobić cały pakiet tarczycy. U mnie tsh, ft3 i ft4 są w normie, a samo tsh nawet bardzo ładne bo 1.060, anty tp też mam w normie ale anty tg prawie 300% ponad normę więc gdybym miała się sugerować samymi wynikami tsh i ft4 to żyła bym spokojnie że wszystko jest ok.
Oczywiście się zgadzam, ale nie trzeba tak od razu. To raczej po wywiadzie lekarz stwierdzi czy to konieczne i wtedy zleci.
 
Ja na swoim przykładzie mogę powiedzieć że lepiej jest zrobić cały pakiet tarczycy. U mnie tsh, ft3 i ft4 są w normie, a samo tsh nawet bardzo ładne bo 1.060, anty tp też mam w normie ale anty tg prawie 300% ponad normę więc gdybym miała się sugerować samymi wynikami tsh i ft4 to żyła bym spokojnie że wszystko jest ok.
Anty tg całe życie mam totalnie wystrzelone i na to leków nie ma. To nam pokazuje co się dzieje, ale nic nie zmieni pod względem leków.
 
reklama
Do góry