reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2021

Cześć Dziewczyny! Odwołała dzisiejsze i poniedziałkowe badanie bety. Doszłam do wniosku, że skoro jeszcze 2 tygodnie czekam na wizytę, to gdyby coś było nie tak z wynikami, nie dałabym rady psychicznie 😔 A że jestem ogólnie panikarą, to sobie niepotrzebnego stresu nie robię 😉
Słusznie! Witam w klubie, tez jestem okropną panikarą.. także wiem o czym mowisz. Dobrze zrobiłaś :)
 
reklama
Ja na swoim przykładzie mogę powiedzieć że lepiej jest zrobić cały pakiet tarczycy. U mnie tsh, ft3 i ft4 są w normie, a samo tsh nawet bardzo ładne bo 1.060, anty tp też mam w normie ale anty tg prawie 300% ponad normę więc gdybym miała się sugerować samymi wynikami tsh i ft4 to żyła bym spokojnie że wszystko jest ok.
Jeżeli masz problem z tarczyca to dorzuć jeszcze TSH i fT4, a jeśli nie masz, to zaczekaj na zlecenie badań przez lekarza ;)
 
Wczoraj po badaniu, było widać serduszko. 6+2, 3.8mm.
Lekarka jest bardzo ostrożna, muszę przyjść za 2 tygodnie i dopiero jak potwierdzi prawidłowy rozwój to założy karte ciąży.

Mimo, że drugi wynik glukozy miałam 86, to wysłała mnie na krzywą, bo niepokoi ją ten pierwszy wysoki wynik 106. I mam zakaz jedzenia słodyczy, owoców po godz. 16:00, białego pieczywa i przetworzonych produktów.

Odnośnie pytania o cenę to 200zl.
 
@Kbug92 ale ten sam lekarz ale w Będzinie 150, więc to chyba od placówki zależy jaką sobie cenę ustala
U mnie w mieście z tego co się orientuje bo to mała miejscowość do 30000tys mieszkańców. Wizyty 120-200max wiadomo jak chce się na już wizytę w dni kiedy nie przyjmuje w gabinecie to pewnie extra się płaci.
 
Hej,
Ja w Łodzi płaciłam 180 zł, ale ceny są baaaardzo różne. Widziałam cenniki od 120 zł do nawet 300 zl, także wszystko zależy od tego do kogo i w jakiej placówce się umawiasz.
Mnie akurat zależało na tym konkretnym lekarzu, bo jest bardzo cierpliwy i szczegółowo odpowiada na wszystkie pytania, a to moja pierwsza ciąża.
No i oprócz tego pracuje w szpitalu w którym potencjalnie chcę rodzić.

Zmieniając temat: czy myslalyscie już o jakiejś szkole rodzenia? Będziecie w ogóle korzystać z takich rzeczy?
Ja chyba tak, bo jak wspomniałam wyżej to moja pierwsza ciąża i zupełnie nie wiem czego się spodziewać. 🙈
 
reklama
Hej,
Ja w Łodzi płaciłam 180 zł, ale ceny są baaaardzo różne. Widziałam cenniki od 120 zł do nawet 300 zl, także wszystko zależy od tego do kogo i w jakiej placówce się umawiasz.
Mnie akurat zależało na tym konkretnym lekarzu, bo jest bardzo cierpliwy i szczegółowo odpowiada na wszystkie pytania, a to moja pierwsza ciąża.
No i oprócz tego pracuje w szpitalu w którym potencjalnie chcę rodzić.

Zmieniając temat: czy myslalyscie już o jakiejś szkole rodzenia? Będziecie w ogóle korzystać z takich rzeczy?
Ja chyba tak, bo jak wspomniałam wyżej to moja pierwsza ciąża i zupełnie nie wiem czego się spodziewać. 🙈
Ja nie będę korzystać ze szkoły rodzenia mam dwa wymagania co do porodu woda i gaz . Na wodę nie mam co liczyć tu gdzie teraz mieszkam wiec zostaje tylko gaz . Chyba dzięki temu ze dostałam gaz wiedziałam jak oddychać w czasie porodu .
 
Do góry