reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2021

Jaki masz ten adapter do pasów? Jakiś specjalnej marki? Czy coś takiego co wyskakuje w googlach po wpisaniu? [emoji28] w pierwszej ciąży nie mieliśmy samochodu, a teraz już mamy i sporo jeżdżę, także pewnie będę musiała tez kupić [emoji28]

Ubranka tez mam już upatrzone, nawet jak będzie drugi synek to i tak coś kupię, a co [emoji78]
Dokładnie ten
1613657401913.png

Byłam zadowolona. Czułam się bezpieczniej, że ten pas jednak nie idzie przez brzuch tylko pod brzuchem, aczkolwiek nie zawsze wygodnie z tym bolcem. :p

No ja wlasnie mam corke i mam tyle ubran ze chyba musze miec 2 dziewczynke bo zal takich skarbow :D... z drugiej strony chcialabym chociaz jednego syna. Nie wiem moze bede odprawiac voodoo za bliznieta 2 jajowe.
 
reklama
Zobacz załącznik 1239734Ja już po wizycie, zarodek umiejscowiony w macicy, ma niecałe 1cm. Ale nie wiem czy widzicie różnice miedzy zdjęciami. Albo to poniżej to krwiaczek, albo drugi zarodek 😳 jestem przerażona! Dziś wyszło z usg 4+5 kolejna wizyta za 2 tyg no i dostałam Dupasthon 2x1
Moglo sie tez jeszcze lozysko nie uformowac do konca. Ja mialam jakby sie jajko sadzone rozlalo w jednym miejscu na patelni do 13 tc a pozniej bylo juz ladne okrlagle.. :D ale zestresowana bylam. Pamietam pierwszye pytanie do gina "ale to coś nie zeżre mojego dziecka?".
 
Dokładnie ten Zobacz załącznik 1239761
Byłam zadowolona. Czułam się bezpieczniej, że ten pas jednak nie idzie przez brzuch tylko pod brzuchem, aczkolwiek nie zawsze wygodnie z tym bolcem. :p

No ja wlasnie mam corke i mam tyle ubran ze chyba musze miec 2 dziewczynke bo zal takich skarbow :D... z drugiej strony chcialabym chociaz jednego syna. Nie wiem moze bede odprawiac voodoo za bliznieta 2 jajowe.
Dziewczyny, a od kiedy polecacie ten adapter stosowac?
Ciezko go sie montuje?
 
Zobacz załącznik 1239734Ja już po wizycie, zarodek umiejscowiony w macicy, ma niecałe 1cm. Ale nie wiem czy widzicie różnice miedzy zdjęciami. Albo to poniżej to krwiaczek, albo drugi zarodek 😳 jestem przerażona! Dziś wyszło z usg 4+5 kolejna wizyta za 2 tyg no i dostałam Dupasthon 2x1
Super cieszę się i życzę Ci bliźniaków 💪
 
Dziewczyny, a od kiedy polecacie ten adapter stosowac?
Ciezko go sie montuje?
Co do montażu nie wiem bo zawsze mój nie mąż to robił, ale nie wyglądało to skomplikowanie, przeciągał ten pas jakoś pod siedziskiem i gotowe. Od kiedy to już kwestia chyba subiektywna. Ja już nie czuję się komfortowo psychicznie że pas mi leci centralnie po macicy w razie gwałtownego chamowania, ale myślę że na spokojnie... przede wszystkim jak dziecko już się ułoży główkowo, bo na szkoleniu bezpieczny bobas tłumaczyli, że ino pas niestety idzie na wys głowki/ szyjki wtedy, czy cosik.
 
Co do montażu nie wiem bo zawsze mój nie mąż to robił, ale nie wyglądało to skomplikowanie, przeciągał ten pas jakoś pod siedziskiem i gotowe. Od kiedy to już kwestia chyba subiektywna. Ja już nie czuję się komfortowo psychicznie że pas mi leci centralnie po macicy w razie gwałtownego chamowania, ale myślę że na spokojnie... przede wszystkim jak dziecko już się ułoży główkowo, bo na szkoleniu bezpieczny bobas tłumaczyli, że ino pas niestety idzie na wys głowki/ szyjki wtedy, czy cosik.
Wlasnie nie dalej jak wczoraj jak wracalam samochodem do domu to rozkminialam czy i jak ten ciasny pas moze wplywac na moja rozwijajaca sie fasole :-)
Dzieki za info!!
 
Dokładnie ten Zobacz załącznik 1239761
Byłam zadowolona. Czułam się bezpieczniej, że ten pas jednak nie idzie przez brzuch tylko pod brzuchem, aczkolwiek nie zawsze wygodnie z tym bolcem. :p

No ja wlasnie mam corke i mam tyle ubran ze chyba musze miec 2 dziewczynke bo zal takich skarbow :D... z drugiej strony chcialabym chociaz jednego syna. Nie wiem moze bede odprawiac voodoo za bliznieta 2 jajowe.
Jeszcze jedno pytanie a propos tych ubran :-) tzn.moze nie do konca ubran, a srodkow do pielegnacji niemowlaczka. Mam znajoma, ktora jest na podobnym etapie ciazy jak ja (8 tydzien) i ostatnio wyczaila jakas promocje pampersow i nakupowala na zapas, od kolezanek, ktore juz maja dzieci dowiedzialam sie, ze pampersy schodza mega szybko w pierwszych miesiacach. Ale kurna, skad wiedziec jaki rozmiar? Czy te pierwsze pampersy sa tak dostosowane,ze pasuja na wiekszosc dzieci?
 
reklama
Jeszcze jedno pytanie a propos tych ubran :-) tzn.moze nie do konca ubran, a srodkow do pielegnacji niemowlaczka. Mam znajoma, ktora jest na podobnym etapie ciazy jak ja (8 tydzien) i ostatnio wyczaila jakas promocje pampersow i nakupowala na zapas, od kolezanek, ktore juz maja dzieci dowiedzialam sie, ze pampersy schodza mega szybko w pierwszych miesiacach. Ale kurna, skad wiedziec jaki rozmiar? Czy te pierwsze pampersy sa tak dostosowane,ze pasuja na wiekszosc dzieci?

Nie radzę kupować pampersów na zapas, bo może się okazać, że dziecko będzie po konkretnej marce dostawać uczulenia, mocnych odparzeń i zostaniecie ze stertą pieluch.
Ja na początku kupiłam 2 paczki, starczyły na 4 dni a potem kupiłam zapas na tydzień i po tym czasie, jak miałam pewność, że jest ok, robiłam większe zapasy 😉
 
Do góry