reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2021

Mi jest niedobrze 24/h, wymiotuję nawet w nocy. To jest koszmar, nie chce się żyć. Dzień zaczynam od wymiotów żeby później reszta sił zbierać się do pracy i w niej wegetować tłumiąc mdłości...
A nie dasz rady L4 ogarnac zeby w chacie dogorywac? Ja np.wzielam na dzis i jutro wolne, przespalam dzis pol dnia :-D i czulam sie duzo lepiej niz walczac od rana z praca i z mdlosciami
 
reklama
Moja np na poczatku nie miala na żadne alergii,Pampers Pantsy, premium, dada zwykla czy lepsza, wszytsko bylo idealne. Teraz jak zaczela wiecej żryć to premium jakos zaczely wlazic w rekacje z jej kupa i zaraz po wyproznieniu od razu natychmiast sie odparza. Jutro ja szczepie to pogadam z pediatra czy to chemia w pieluchach, czy jedzenie, ją tak uszkadza.
Ciekawy motyw, a to daj znac co pediatra powie, jestem ciekawa. Ja tu chlone wszystkie Wasze doswiadczenia, bo dla mnie to nowe tematy :-)
 
Ciekawy motyw, a to daj znac co pediatra powie, jestem ciekawa. Ja tu chlone wszystkie Wasze doswiadczenia, bo dla mnie to nowe tematy :-)
ok ok :D Jak nie powie nic mądrego spróbuje dawać fenistil :p może ma uczulenie na własnego kupsztyla.
Teraz lata i gada jakies tiko tiko tekłondo :D Nie moge sie doczekać aż zobacze moje drugie tekłondo:p Od jutra oficjalnie zarodek Klarunia/Wojtunia choć zważywszy na wygląd będę nazywać swoje dziecko krewetką :D przez jakiś czas... :p
 
Mam nadzieję że to normalne. Denerwuje się bo jak przy pierwszej ciazy tak mialam to była zagrozona i miałam leżeć ... Ale staram się być dobrej myśli
A nie możesz wziąć na żądanie chociażby i jutro ogarnąć zwolnienie od rodzinnego, mi wystawiła bez problemu na ból brzucha i mdłości
 
ok ok :D Jak nie powie nic mądrego spróbuje dawać fenistil :p może ma uczulenie na własnego kupsztyla.
Teraz lata i gada jakies tiko tiko tekłondo :D Nie moge sie doczekać aż zobacze moje drugie tekłondo:p Od jutra oficjalnie zarodek Klarunia/Wojtunia choć zważywszy na wygląd będę nazywać swoje dziecko krewetką :D przez jakiś czas... :p
Kurcze, a to widze, ze imiona juz macie wybrane! My sie wciaz nie mozemy zdecydowac :-)
A mowilas juz swojej corce (tak mi sie kojarzy, ze masz corke? Jesli pomylilam to z gory sorry, tyle tych wpisow, ze sie czlowiek gubi), ze bedzie miala rodzenstwo czy jeszcze nie? :-)
 
reklama
Co do pampersów to my(w 2012) mieliśmy na początek Pampers i Dada, pozniej przeszliśmy na 3 Dada ale młody dostał mega uczulenia i spróbowaliśmy pampersy z Tesco, tańsze od oryginałów a wg mnie dobra podróbka 👌
 
Do góry