reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2021

reklama
Ja już po wizycie wiem tyle co po wykonaniu testu zbadał mnie stwierdził ciąże usg nie zrobił zrobimy to 3.03 na następnej wizycie oraz dał zlecenie na badania
A w którym tygodniu teraz jesteś według om? Robilas betę? Zastanawiam się teraz czy jest sens wydawać jutro 150 zł na ginekologa przy becie dzisiejszej 458 🙄
 

Załączniki

  • Screenshot_20210209_143620_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_20210209_143620_com.android.chrome.jpg
    178 KB · Wyświetleń: 48
wiecie co ja zgłupiałam po moich wynikach - myślałam ze coś jest nie tak , że za niskie są. Zaczęłam sprawdzać rózne normy i każda co innego mówiła. Napisałam do swojego lekarza i napisał mi, że jest okej - także przestałam się trochę martwić. Idzie oszaleć 🤯
No to pewnie juz jesteś w 5 tyg lub 6 tyg
 
wiecie co ja zgłupiałam po moich wynikach - myślałam ze coś jest nie tak , że za niskie są. Zaczęłam sprawdzać rózne normy i każda co innego mówiła. Napisałam do swojego lekarza i napisał mi, że jest okej - także przestałam się trochę martwić. Idzie oszaleć 🤯
A kiedy miałaś ostatnia miesiączkę?
 
reklama
Do góry