reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2021

reklama
Mój ginekolog na NFZ robił mi usg już w 4 tygodniu, teraz w 6 tym, ale może dlatego, że najpierw miałam zapalenie pęcherza, teraz plamienia.

Martwię się nimi trochę, w 1 ciąży tak nie miałam. Po badaniu plamiłam wieczorem i we wtorek rano. Boję się, że coś nie tak 😔 Ale staram się nie nakręcać niepotrzebnie.

Trzymam kciuki za wszystkie wizyty ✊✊✊ I za dobre samopoczucie ✊✊✊
 
Ja na NFZ miałam tylko 3 razy usg. Prywatnie chodziłam co miesiąc, bo byłam po poronieniu zatrzymanym i wolałam kontrolować systematycznie co tam się dzieje ;)
 
Syn z 2007, córka córka z 2011, syn z 2015 🙂

Rodzinny Wystawił Ci L4 na ciążę 100%? 🤔
No właśnie nie wiem jeszcze jakie bo mieli problemy, informatycy ogarniało sytuację, w na necie jeszcze mojego zwolnienia nie ma, jutro będę do kadr dzwonić to się dowiem. Ale miałam potwierdzona betę, także lekarz rodzinny może wystawić 100% na ciążę, ja też mam z 2007 i 2012 synów. Super, że masz do pary😉
 
To na jakiej podstawie stwierdził ciążę skoro nie zrobił usg? W jaki sposób Cię zbadał?
Sprawdzają czy szyjka jest rozpuchlona, piersi ewentualnie i coś tam po brzuchu pomacają :) zwłaszcza starsi ginekolodzy wciąż to praktykują i jakoś działa :D Może to jedna z tych magicznych przedpotopowych metod sprzed epoki USG? :D
 
reklama
Ej, mi gin na NZF też ciążę stwierdził bez usg :) oni jakoś po szyjce sprawdzają. W ciąży jest spuchnięta bardzo.
 
Do góry