reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2021

reklama
Dzień kota - idealne okreslenie! Ja od godziny w pracy, kolejny dzien jak zombie, nie wiem ile jeszcze tak pociagne w tej robocie. Najchetniej bym poszla na L4
Ja dzisiaj do biura poszlam bo dawno nie bylam i chyba to byl jednak zly pomysl. Caly czas taka zmulona siedze. Jednak poki co, zostane przy pracy zdalnej i nie bede wpadala na pomysly wycieczek do biura :D
 
A kiedy chwalicie sie w pracy??
Tak sie zastanawiam, bo chyba pracodawcy przynosi sie zaświadczenie ze sie jest w ciazy i później w trakcie pracy cos sie zmienia ?
Chyba mozna brać jeden dzien w miesiącu na badania tak ?
 
Mój pytał czy 3 miesięczne dziecko siedzi [emoji1787] bo on chce za rok je ciągnąć na sankach [emoji1787][emoji1787][emoji1787] myślałam że padnę
Hit !!😃😃😃😃 zawsze może wozek do auta podczepic i zrobic kulig gdyby bobas nie siedział 😃😃

Moj juz zna płeć stwierdził że urodze syna on to wie . 😃mam cichą nadzieję że się myli.
Chociaż w pierwszej ciąży był pewien dziewczynki i się nie pomylił jak go zapytałam skąd wie powiedział ja zawsze mam to co chce 😀😀😀

Gdy zabrał małą do sklepu z zabawkami usilnie ciągnął ją na dział z zabawkowymi silnikami które można składać ale mała nie chciała się zgodzić na taki zakup wyszli ze sklepu z wózkiem i lalka dziecko szczęśliwe a Tatuś niezadowolony bo tak chciał się sam pobawić
 
Ostatnia edycja:
Dzisiaj umawiałam się na wizytę 10 marca, to będzie 7+5. W piątek idę na betę, ale ogólnie po rozmowie z położną, która mówiła mi, że żadnych badań mam sama nie robić, to zaczęłam się zastanawiać, czy tę betę jednak robić.
 
A kiedy chwalicie sie w pracy??
Tak sie zastanawiam, bo chyba pracodawcy przynosi sie zaświadczenie ze sie jest w ciazy i później w trakcie pracy cos sie zmienia ?
Chyba mozna brać jeden dzien w miesiącu na badania tak ?
Ja powiedzialam już w piątek bo mam dużo dźwigania i nie mogłam już ściemniać dłużej 😃 powiedziała mi menadżerka ze powiedz wszystkim i się nie stresuj nie czekaj na ten 12tydzien, bo rodzicom chce powiedzic po skanie, 22.02 mam. W 5tyg tylko pęcherzyk był z ciałkiem. No więc czekam do skanu 🤞🤞
 
reklama
Do góry