reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2021

Cześć dziewczyny 😀 witam nowe mamusie 😀
Ja dzisiaj już się lepiej czuje, bo wczoraj straszna niemoc mnie ogarnęła po południu, ale nocka minęła dobrze to i odpoczelam 😀 mój M mnie wczoraj zaskoczył, spytał czy myślałam już nad imieniem, w jakiejś innej rzeczywistości chyba żyje 😂 bo póki co to myślę, żeby wszystko było ok i czekam na każdy kolejny dzień jak na zbawienie a on tu mi o imionach 😂 no ale nie powiem, miło na serduchu się zrobiło że się przejmuje, że myśli i cieszy się 😉
 
reklama
O widzę ten sam problem... U ciebie też nie jest kolorowo?
Tak, dziś jest wyjątkowo kiepsko. Ostatnie dni bylwaly różne, głównie męczyła mnie senność i brak energii. Wczoraj miałam dużo lepszy dzień i nadzieję, że to się utrzyma. Niestety dziś okazało się, że dobra forma trwała jeden dzień i stać mnie tylko na leżenie. Dobrze, że mam taką możliwość. Podsumowując: wdrażam plan "akcja regeneracja" 😁 i liczę, że będzie lepiej
 
Cześć dziewczyny 😀 witam nowe mamusie 😀
Ja dzisiaj już się lepiej czuje, bo wczoraj straszna niemoc mnie ogarnęła po południu, ale nocka minęła dobrze to i odpoczelam 😀 mój M mnie wczoraj zaskoczył, spytał czy myślałam już nad imieniem, w jakiejś innej rzeczywistości chyba żyje 😂 bo póki co to myślę, żeby wszystko było ok i czekam na każdy kolejny dzień jak na zbawienie a on tu mi o imionach 😂 no ale nie powiem, miło na serduchu się zrobiło że się przejmuje, że myśli i cieszy się 😉
Mój z kolei wczoraj pytał jaki nasze dziecko będzie miało znak zodiaku 🙈😂.
 
Cześć dziewczyny 😀 witam nowe mamusie 😀
Ja dzisiaj już się lepiej czuje, bo wczoraj straszna niemoc mnie ogarnęła po południu, ale nocka minęła dobrze to i odpoczelam 😀 mój M mnie wczoraj zaskoczył, spytał czy myślałam już nad imieniem, w jakiejś innej rzeczywistości chyba żyje 😂 bo póki co to myślę, żeby wszystko było ok i czekam na każdy kolejny dzień jak na zbawienie a on tu mi o imionach 😂 no ale nie powiem, miło na serduchu się zrobiło że się przejmuje, że myśli i cieszy się 😉
Mój też zastanawia się nad imionami. Dla mnie to jednak jeszcze nie czas na takie rozważania. 😋
 
@Gabnx uśmiałam się 😀
@Ironka no właśnie o to samo mi chodzi😀 że oni tak jakby w innej rzeczywistości żyli, choć tak jak mówię, na swój sposób jest to urocze 😀
@Mama23????? Też jestem teraz w 5 Tc, ale ja póki co nie mam żadnych mdłości ani nic mi nie dolega. Czasami coś mnie zakluje ale to chwilowe. Mnie z kolei pobolewa jak na okres czasami i chodzę sprawdzać czy nic się nie dzieje...
 
Ja jutro 8tydzien zacznę 🙈mdłości pojawiły się 3x może i trwały chwilkę.
Brak wymiotów, czasem jakieś rozciąganie czuje, ból piersi 😱trochę senność czuje, wczoraj już o 22mnie zmiotło a dziś o 8 wstałam i znów bym poszła 😔ale czas do pracy. Także z dokuczliwych objawów to za wiele nie mam
 
A ja znowu się od wczoraj czuję już prawie normalnie...oczywiście wieczorem z przerażeniem oznajmiłam mężowi że chyba gdzieś na szybko powinnam do lekarza jechać ... on cały przerażony coś się stało ... źle się czujesz ... Ja na to właśnie problem jest w tym że się czuję za dobrze ... Mąż miał tylko ubaw;) Faktycznie źle to źle, dobrze to źle...Jak ja dotrwam do kolejnej wizyt 2.03:)
 
reklama
Do góry