reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2021

Hej, witam się z wami powolutku?
U mnie beta wczoraj 173, dzis tez zrobilam test,
ten na pasku o czułości 15 a na kasetce 25 🙊
Nie nadążę z czytaniem od początku 🙈
 

Załączniki

  • Screenshot_20210216-080909_Gallery.jpg
    Screenshot_20210216-080909_Gallery.jpg
    174,9 KB · Wyświetleń: 86
reklama
Ja się cieszyłam że nie odczuwam mdłości, jedynie piersi bolą trochę jak zakwasy i podbrzusze jak na okres. Dzisiaj zaczęłam 6 tydzień i nagle wszystko mnie dopadło: ból głowy, mdłości, zawroty. Mam nadzieję że nie będzie tak codziennie bo sobie nie wyobrażam pracować przy takim kiepskim samopoczuciu. Z drugiej strony tyle czekałam na tą ciążę że powinnam teraz z radością przyjąć każdy objaw na klatę :p
Hej, witam się z wami powolutku?
U mnie beta wczoraj 173, dzis tez zrobilam test,
ten na pasku o czułości 15 a na kasetce 25 🙊
Nie nadążę z czytaniem od początku 🙈
Witamy ☺️ I Gratulujemy! ❤️
 
Cześć dziewczyny!
Gratulacje dla nowo przybyłych 🥰
U mnie niestety dziś spadek formy, od rana czuję kłucie w podbrzuszu i ogólne osłabienie. W dodatku źle spałam. To chyba efekt wczorajszego dość intensywnego dnia. Dziś trzeba odpocząć.
 
Mam do was pytanie. Dzisiaj u mnie wychodzi 5 tydz. Czy was też na początku cały czas mdliło nawet jak nie zjadłyście nic a po jedzeniu to już wgl? I czy ból brzucha, często skurcze i kłucia w pepku miałyście ? Bo wczoraj to u mnie był dramat w pracy a w nocy tez się od tego budziłam. I zastanawia mnie to czy to tak ma być?
 
Cześć dziewczyny!
Gratulacje dla nowo przybyłych 🥰
U mnie niestety dziś spadek formy, od rana czuję kłucie w podbrzuszu i ogólne osłabienie. W dodatku źle spałam. To chyba efekt wczorajszego dość intensywnego dnia. Dziś trzeba odpocząć.
O widzę ten sam problem... U ciebie też nie jest kolorowo?
 
Mam do was pytanie. Dzisiaj u mnie wychodzi 5 tydz. Czy was też na początku cały czas mdliło nawet jak nie zjadłyście nic a po jedzeniu to już wgl? I czy ból brzucha, często skurcze i kłucia w pepku miałyście ? Bo wczoraj to u mnie był dramat w pracy a w nocy tez się od tego budziłam. I zastanawia mnie to czy to tak ma być?
Pępek może boleć bo widocznie masz taką anatomie. Nie jest połączony z macica więc bez obaw. Ja muszę jeść bo na czczo mnie muli.
 
Pępek może boleć bo widocznie masz taką anatomie. Nie jest połączony z macica więc bez obaw. Ja muszę jeść bo na czczo mnie muli.
Mnie muli cały czas. Czy nie jem, czy jem. Ogólnie jak już wstaje to jest dramat. Tak zaczęło się od wczoraj. Bo wcześniej mnie mdliło i wymiotowałam parę razy ale nie tak często. Wcześniej było to może 3 razy za dzień. A teraz cały czas.... Fakt że teraz wiem że każda ciąża inna. Przy pierwszej nie było tak źle...
 
Ja wczoraj w Lidl dorwalam legginsy ciążowe i stanik i do kp. Wow mieli miękkie D. Może wleze Xd

I witam się w 2 miesiącu ciąży/5tc/4+4
Szczęśliwego dnia kota
Dzień kota - idealne okreslenie! Ja od godziny w pracy, kolejny dzien jak zombie, nie wiem ile jeszcze tak pociagne w tej robocie. Najchetniej bym poszla na L4
 
reklama
Mnie muli cały czas. Czy nie jem, czy jem. Ogólnie jak już wstaje to jest dramat. Tak zaczęło się od wczoraj. Bo wcześniej mnie mdliło i wymiotowałam parę razy ale nie tak często. Wcześniej było to może 3 razy za dzień. A teraz cały czas.... Fakt że teraz wiem że każda ciąża inna. Przy pierwszej nie było tak źle...
Ja też tą znoszę gorzej niż pierwszą. Zobaczymy jak to dalej będzie. Trzeba przecierpieć pierwszy trymestr 😛


Wtorunio.
 
Do góry