reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2021

Co do bliźniaków to ja miałam wysoki progesteron co czasem świadczy o ciąży mnogiej, miałam stymulowana owulację więc jest taka opcja, chociaż trochę się tego boję :D ale przyrost bety 144 procent więc raczej nie bliźniaki.
Kurczę moja babcia ma w czwartek drugą dawkę szczepionki na covid, a po niej często są komplikacje. Niby nie zaraźliwe ale nigdy nie wiadomo czy to efekt szczepionki czy przy okazji coś się nie przyplątało. I rozważam najgorszy scenariusz że coś jej się stanie, a ja bym miała mimo wszystko obawy czy się z nią zobaczyć, bo jakby to akurat była jakaś grypa to nie chciałabym ryzykować... Oby ten scenariusz się nie zrealizował bo sama nie wiem co wtedy zrobię. Tyle dobrze że jest jeszcze trochę osób w rodzinie co będą w stanie pomóc, nie tylko my.
Jaki masz progesteron?

Moja mama l. 64 już po dwóch dawkach szczepionki. Nic jej nie było. Pracuje w szpitalu covidowym i mówiła że nie było żadnych powikłań po szczepionce wśród personelu.
 
reklama
Jaki masz progesteron?

Moja mama l. 64 już po dwóch dawkach szczepionki. Nic jej nie było. Pracuje w szpitalu covidowym i mówiła że nie było żadnych powikłań po szczepionce wśród personelu.
To całe szczęście że wszyscy dobrze przeszli. A progesteron mam 83 przy normie do 44. Nie mogę się skontaktować z lekarzem, nie odbiera i nie odpisuje :/ przejrzałam Internet i to raczej nic groźnego, ale będę spokojniejsza po piątkowej wizycie.
 
Co mozna stosowac na afty i uszkodzenia w jamie ustnej w 1 trym :D bo pomyslu nie mam a jak mylam zeby to machnelam szczoteczka tak zamaszystym ruchem ze sie dziabnelam az na laczeniu szczeki z ta blana od ust :D hen hen wysoko. I wkurza
 
Mialam podobny problem z tydzien temu
Co mozna stosowac na afty i uszkodzenia w jamie ustnej w 1 trym :D bo pomyslu nie mam a jak mylam zeby to machnelam szczoteczka tak zamaszystym ruchem ze sie dziabnelam az na laczeniu szczeki z ta blana od ust :D hen hen wysoko. I wkurza
I ja stosowalam plyn do plukania jamy ustnej Corsodyl. Rozciencza sie go z woda i pluka jame ustna dwa razy dziennie, potem trzeba dokladnie wyplukac buzie zeby nie polknac czasem tego plynu, bo on na bazie alkoholu jak dobrze pamietam. Jak nie bedzie w aptece Corsodylu to podobny jeat Eludril, ale moim zdaniem gorszy, ma zbyt uciazliwy zapach
 
Mialam podobny problem z tydzien temu

I ja stosowalam plyn do plukania jamy ustnej Corsodyl. Rozciencza sie go z woda i pluka jame ustna dwa razy dziennie, potem trzeba dokladnie wyplukac buzie zeby nie polknac czasem tego plynu, bo on na bazie alkoholu jak dobrze pamietam. Jak nie bedzie w aptece Corsodylu to podobny jeat Eludril, ale moim zdaniem gorszy, ma zbyt uciazliwy zapach
Mam eludril :p dzis sie wypocowalam koncetratem pasty Ajona czy cos tam i meridolem. Ze ja musiaam myc te zeby jak jakas dzika.
 
Dzień dobry :) Kurcze, wstyd się przyznać, ale musiałam dziś wygrzebać swoje stare spodnie ciążowe - w żadne inne się nie zapnę 🙈 tak mi brzuch wysadziły wzdęcia i gromadząca się w organizmie woda...
 
Dzień dobry :) Kurcze, wstyd się przyznać, ale musiałam dziś wygrzebać swoje stare spodnie ciążowe - w żadne inne się nie zapnę 🙈 tak mi brzuch wysadziły wzdęcia i gromadząca się w organizmie woda...
Nawet nic nie wspominaj ja od tygodnia chodzę jak kura domowa w getrach 😃 ale podchodzę do tego jak przy pierwszej ciąży nie kupię nic ciążowego wieksza mobilizacja będzie żeby spalić moje sadło
 
reklama
Do góry