reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2021

reklama
Bardzo współczuję Wam tych mdłości dziewczyny 🤗
U mnie dziś wyjątkowo dobrze 😉
Po koronce został mi tylko brak smaku i zapachu - mdłości nadal nie ma.
Dziś też wróciłam pierwszy dzień do pracy (oczywiście zdalnie) i w końcu czuję, że żyje. Oby tak zostało jak najdłużej.
 
Co do bliźniaków to ja miałam wysoki progesteron co czasem świadczy o ciąży mnogiej, miałam stymulowana owulację więc jest taka opcja, chociaż trochę się tego boję :D ale przyrost bety 144 procent więc raczej nie bliźniaki.
Kurczę moja babcia ma w czwartek drugą dawkę szczepionki na covid, a po niej często są komplikacje. Niby nie zaraźliwe ale nigdy nie wiadomo czy to efekt szczepionki czy przy okazji coś się nie przyplątało. I rozważam najgorszy scenariusz że coś jej się stanie, a ja bym miała mimo wszystko obawy czy się z nią zobaczyć, bo jakby to akurat była jakaś grypa to nie chciałabym ryzykować... Oby ten scenariusz się nie zrealizował bo sama nie wiem co wtedy zrobię. Tyle dobrze że jest jeszcze trochę osób w rodzinie co będą w stanie pomóc, nie tylko my.
 
Ale dzisiaj zmęczona jestem, ale w sumie nic dziwnego, intensywny dzień w pracy mialam. Teraz leżę z dziećmi i odpoczywamy sobie😉piersi bolą i czasami pobolewa podbrzusze. Zapisałam się do lekarza na 10 marca dopiero, to będzie 7+6, myslalam ze uda mi się tydzień wcześniej dostać do niej ale niestety, będę musiała jakoś wytrzymać a jak nie to najwyżej gdzieś prywatnie pójdę wcześniej.
 
reklama
Do góry