reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2021

Boże jak ja przypomnę sobie jak moja zaczęła gadać narobiła mi nie raz takiego wstydu ze chciałam się zapaść pod ziemie. W Anglii w Tesco stała za nami przy kasie kobieta uśmiechnęła się do mojej Darii ale brak jej bylo uzębienia a to co zostało było czarne. Na to moja córka pyta mamo dlaczego ta Pani nie ma ząbków ja udaje ze nie słyszę , mała znowu pyta o to samo ale widzę kontem oka że kobieta doskonale rozumie język polski ja nadal zajęta zakupami jak gdyby nic mała nadal nie odpuszcza kobieta czerwona jak cegła wściekła zabiera rzeczy z taśmy i idzie do innej . A moja córka na pól sklepu Mamo wiem ta Pani nie myła zębów to jej myszy zjadły . Myslalam ze się schowam pod taśmę ze wstydu
 
reklama
Ja od samego początku ciąży bym tylko spalq, nie mam siły wstać z łóżka, na szczęście mam taką pracę ze mogę pracować mniej ale wstaje i po 2h drzemka, później znowu drzemka i znowu drzemka i o 22 juz spie jak zabita. Nie mam mdlosci ale na nic nie mam ochoty, nic mi nie smakuje, wszytsko to nie to, codziennie od 2 tyg jem rosół haha bo tk jedyne co mogę jesc, tylko bardzo bolą mnie piersi. dr mi powiedziała że mam odpoczywać bardzo dużo, nie przemęczać się, duzo leżeć i pracowac na siedzaca, bez seksu itp. Wiec czekam, sama nie wiem na co, to chyba będą najdluzsze 2tyg w moim życiu 😂
 
Kochana! To to jest pikuś! :D Moja obcym ludziom potrafiła wszystkie dane osobowe sprzedać. Paniom w przedszkolu cytuje co do słowa co mówiłam, na przykład, siostrze przez telefon. Młoda stoi, słucha, koduje... i tylko czeka na kogoś, komu mogłaby to sprzedać dalej i puścić w świat ;) haha
:D tak... Ł mowi ze to ja bede sie tłumaczyc z bluzgow Panią i zboczonego słownictwa.
 
Ja jutro wchodzę w 8 tydzień. Mam koniec pracy, więc jak obiecałam - idę w kimę, bo nie mogę dziś ujechać :-D padam jakbym całe pole przeorała, a mam dość spokojną pracę przed kompem (tj.dziś było spokojnie)
 
[emoji1787]Wyniki dobre. Beta też ładna. Ft4 powinno być niżej troszkę. Bierzesz Letrox 150 z tego co kojarzę. Nie wiem czy to zbieg okoliczności czy to ma wpływ ale mi ft4 spadło po miesiącu brania jodid 200. Może skonsultuj ?
Biorę Euthyrox 150. Być może faktycznie Jodid coś pomoże. Pamiętam że w poprzednich ciałach miałam przepisany. Umowie się do Endo to coś poradzi.
 
reklama
Do góry