reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2021

reklama
Hej, trzymam kciuki żeby wszystko było ok. Daj koniecznie znać we środę po wizycie co powiedział lekarz.
Ja też mam wizytę w tym tygodniu, tylko we czwartek. Będzie to 6+5 Więc mam nadzieję że zobaczę moje serduszko. Termin wg om na 9 października.
Wartości bety faktycznie niskie, ale pewnie pani doktor wie co mówię. Przynajmniej mam taka nadzieję
Trzymam kciuki :) będzie dobrze, na pewno zobaczysz upragnione serduszko.
 
Widzę że wiele z nas dopadły trudności. Ja wczoraj tragicznie się czułam a dzisiaj na szczęście już ok, mimo że sąsiad pół dnia wiercił i myślałam że znowu mnie głowa zacznie boleć.
 
Hej dziewczyny czy wy tez się tak zle czujecie??
Ja sie zle czuje ale to wynik stresu spowodowanego czytaniem Gugula. Powinnam sie cieszyc bo mam znacznie lepsza cytologie niz w listopadzie... ale ja to juz taki typ czlowieka "lepsza to nie znaczy dobra". Cale zycie od podstawowki musialam miec 5/6 i chyba swoj organimz traktuje jak kolejna klasowke. :D
Jestem nie wyspana... mdlilo mnie rano w aucie ale po zjedzeniu bio pieczywka z lidla juz mi lepiej.
 
W paseczku mam... 4+4 chyba dzisiaj.

To nie ma się co stresować ze nic nie było widać, ja w tym samym dniu byłam bo miałam infekcje - ginekolog sama mi zasugerowała żeby nie zaglądać bo może być nic nie widać i będę się tylko stresować wiec zajęłyśmy się tylko infekcja. Byłam po 2 tyg i było już serduszko ❤️
 
A mnie dzisiaj cycki mniej bolą... i jeszcze brak tego pęcherzyka z rana... ech. Trudny czas mnie czeka, oj trudny. Stresu co nie miara.
Za wczesnie.... :D zalezy gdzie ten Twój bobo się skitrał. U mnie było widać już w 4+3 ale noooo pośpieszyłam się co nie miara i zeby uniknac stresu ide dopiero w 6+0. Tylko sie najpierw zapisze bo dla mnie to oczywiste ze gin na mnie czeka z otwartymi ramionami. Nie to ze ma inne pajetki, czy cos XD
 
reklama
Do góry