reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2021

U nas wszyscy poryczani, teściowa, szwagierka, moi rodzice, siostra, jeszcze nie widziałam aby tyle osób płakało przez jedną ciążę, ale to jest najbardziej wyczekiwane dziecko, więc teraz będą chuchać i dmuchać na mnie, już dzisiaj mama mnie przesadzała jak u nich byliśmy żebym pod oknem nie siedziała bo lufcik miała zrobiony i żeby przypadkiem mnie nie przewiało🤦🏽‍♀️a mój miał wczoraj urodzinki i taki prezent dostał
Chyba lepszego prezentu nie mógł sobie wymarzyć 😍
 
reklama
Witam kobietki, dziś powiedzialam szefowej o ciąży, poryczalam się oczywiście 🙈🙈 bardzo się ucieszyła, kazdy też czakal na tą wiadomość bo jestesmy z moim pół roku po ślubie.
Zareagowała pozytywnie, od razu zmienila mi godziny pracy na lżejsze i mam dbać o sobie itp itp, kazalam jej powiedzieć reszcie w pracy bo sama nie miałam odwagi 🙈żeby wiedzieli że maja za mnie dźwigać itp
Już spokojniej się czuje, te słowa na głos 'jestem w ciazy' wywołały łzy 😀 oczywiście każdy pogratulowal i czuje już ulgę ze mam to z głowy 🤗
Heh, nieźle sie zlozylo, bo ja tez wczoraj rozmawialam z szefem :-) ja jestem jedyna kobieta w zespole, wiec musialam to przekazac w miare na luzaku. No moze nie musialam, ale chcialam, bo z szefem mam dobry kontakt, jak z kolegami. Powiedzialam mu, ze od kilku tygodni codziennie czuje sie jak na ciezkim kacu, wiec wybralam sie z tym do lekarza i okazalo sie, ze to co sprawia, ze sie tak kiepsko czuje, ma 1 cm dlugosci i bijace serducho :-D :-D szef sam ma trojke dzieci, wiec dokladnie wiedzial co jest piec. Tez pozytywnie to odebral :-)
 
U nas wszyscy poryczani, teściowa, szwagierka, moi rodzice, siostra, jeszcze nie widziałam aby tyle osób płakało przez jedną ciążę, ale to jest najbardziej wyczekiwane dziecko, więc teraz będą chuchać i dmuchać na mnie, już dzisiaj mama mnie przesadzała jak u nich byliśmy żebym pod oknem nie siedziała bo lufcik miała zrobiony i żeby przypadkiem mnie nie przewiało🤦🏽‍♀️a mój miał wczoraj urodzinki i taki prezent dostał
Oj, piekny prezent ;-) ciekawe to musialo byc uczucie jak juz teraz kupowalas te skarpeciaszki i smoczka ;-) ja sie juz nie moge doczekac takich zakupow :-D
 
Oj, piekny prezent ;-) ciekawe to musialo byc uczucie jak juz teraz kupowalas te skarpeciaszki i smoczka ;-) ja sie juz nie moge doczekac takich zakupow :-D
Trochę dziwne, kupowałam to dla funu, żeby tylko mojemu nowinę obwieścić, a stałam i wybierałam jakby moje dziecko już to miało mieć, a przy skoczkach jak stałam i przebierałam 🤦🏽‍♀️😂
 
Jak tam przygotowania do bezalkoholowych walentynek :D ?
Ja w sumie od ok.pol roku staralam sie unikac alkoholu, bo balam sie, ze moze juz cos sie u mnie wykluwa, ja jeszcze nie wiem i jak cos wypije to jeszcze mu zaszkodze ;-P takze w sumie u mnie nie ma to az takiego znaczenia. Ale my tez nie obchodzimy za bardzo walentynek, pewnie wymienimy masaz za drapanie pleckow i polezymy ogladajac cos na netflixie 8-)
 
Ja się właśnie zastanawiam, czy będzie można z mężem poszaleć w walentynki. Jakie macie zdanie na ten temat? Czy do 12 tygodnia lepiej nie?
Zalezy chyba jak u kogo przebiega ciąża, ja w poprzedniej normalnie uprawiałam seks, ale nie miałam zagrożonej, nie miałam wszywanych passerów i takich tam :) przestalismy w listopadzie a termin mialam na 18 stycznia :D ale nie maż myslal ze ma tak wielkiego ze dzgnie dziecko w czolo.
 
reklama
Ja w sumie od ok.pol roku staralam sie unikac alkoholu, bo balam sie, ze moze juz cos sie u mnie wykluwa, ja jeszcze nie wiem i jak cos wypije to jeszcze mu zaszkodze ;-P takze w sumie u mnie nie ma to az takiego znaczenia. Ale my tez nie obchodzimy za bardzo walentynek, pewnie wymienimy masaz za drapanie pleckow i polezymy ogladajac cos na netflixie 8-)
Ja prawie rok bylam abstynetka nooo moze lampka piwa raz w mc... teraz w trakcie staran pozwalam sobie na lampke piwa codziennie przez tydzien XD.... i ze tak powiem nachlalam sie znow na kolejne 2 lata. Ale nie jest mi zal alkoholu :) Nie jestem fanka wina :D wiec dupa ze mnie a nie romantyczka.
My pewnie bedziemy cisnąć Glicha na Netflixie haha :D
 
Do góry