reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2021

reklama
Witam wszystkie dziewczyny, postanowiłam się dołączyć do was:) TErmin mam wyznaczony wg kalkulatora na 17.10.2021 a do lekarza na pierwszą wizytę idę 19.02.2021. Jest to moja druga ciąża po... 10 latach i tego się niestety obawiam czy będzie wszystko ok. Mam pytanie ile kwasu foliowego bierzecie?
O daty mamy identyczne, i porodu i wizyty :D mam nadzieję że zobaczymy serduszko!
 
o to fajnie, że mamy ten sam termin, mam nadzieje ze tym razem dotrzymam do końca bo za pierwszym ur w 37 tyg. Ja się dopiero uspokoję po prenatalnych
 
Ja pierwsza wizytę mam w przyszły piątek [emoji28] już mi się po nocy śni to usg [emoji85] nie mogę się doczekać [emoji28] nawet dostałam powiadomienie z portalu znanylekarz.pl, ze zwolniła się wizyta dzisiaj u mojej lekarki [emoji30][emoji30] Ale jestem silna, nie zmienię decyzji i poczekam ten tydzień jeszcze [emoji85][emoji85]
Ja też w piątek... coraz bardziej się stresuje
 
Witam kobietki, dziś powiedzialam szefowej o ciąży, poryczalam się oczywiście 🙈🙈 bardzo się ucieszyła, kazdy też czakal na tą wiadomość bo jestesmy z moim pół roku po ślubie.
Zareagowała pozytywnie, od razu zmienila mi godziny pracy na lżejsze i mam dbać o sobie itp itp, kazalam jej powiedzieć reszcie w pracy bo sama nie miałam odwagi 🙈żeby wiedzieli że maja za mnie dźwigać itp
Już spokojniej się czuje, te słowa na głos 'jestem w ciazy' wywołały łzy 😀 oczywiście każdy pogratulowal i czuje już ulgę ze mam to z głowy 🤗
 
Witam kobietki, dziś powiedzialam szefowej o ciąży, poryczalam się oczywiście 🙈🙈 bardzo się ucieszyła, kazdy też czakal na tą wiadomość bo jestesmy z moim pół roku po ślubie.
Zareagowała pozytywnie, od razu zmienila mi godziny pracy na lżejsze i mam dbać o sobie itp itp, kazalam jej powiedzieć reszcie w pracy bo sama nie miałam odwagi 🙈żeby wiedzieli że maja za mnie dźwigać itp
Już spokojniej się czuje, te słowa na głos 'jestem w ciazy' wywołały łzy 😀 oczywiście każdy pogratulowal i czuje już ulgę ze mam to z głowy 🤗
U nas wszyscy poryczani, teściowa, szwagierka, moi rodzice, siostra, jeszcze nie widziałam aby tyle osób płakało przez jedną ciążę, ale to jest najbardziej wyczekiwane dziecko, więc teraz będą chuchać i dmuchać na mnie, już dzisiaj mama mnie przesadzała jak u nich byliśmy żebym pod oknem nie siedziała bo lufcik miała zrobiony i żeby przypadkiem mnie nie przewiało🤦🏽‍♀️a mój miał wczoraj urodzinki i taki prezent dostał
 

Załączniki

  • IMG_20210210_141215.jpg
    IMG_20210210_141215.jpg
    810,6 KB · Wyświetleń: 91
reklama
Witam kobietki, dziś powiedzialam szefowej o ciąży, poryczalam się oczywiście 🙈🙈 bardzo się ucieszyła, kazdy też czakal na tą wiadomość bo jestesmy z moim pół roku po ślubie.
Zareagowała pozytywnie, od razu zmienila mi godziny pracy na lżejsze i mam dbać o sobie itp itp, kazalam jej powiedzieć reszcie w pracy bo sama nie miałam odwagi 🙈żeby wiedzieli że maja za mnie dźwigać itp
Już spokojniej się czuje, te słowa na głos 'jestem w ciazy' wywołały łzy 😀 oczywiście każdy pogratulowal i czuje już ulgę ze mam to z głowy 🤗
Super uczucie zapewne, ja dopóki nie usłyszę serduszka i będę po 12 tyg chyba nie odedchnę, na ten moment nikomu z mężem nie mówimy. Dziś dzwoniłam do swojego ginekologa, w przyszłym tygodniu będę mieć wizytę 🙈 dziś ma mi wieczorem napisać kiedy dokładnie. Wypytał jak się czuje, widać ze z powołania, nigdy mi wizyty nie odmówił, zdarzyło się nawet w weekend.
 
Do góry