reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2020

Nadrobilam Was🙂 ja niedawno wróciłam z połówkowyc. Z maluchem wszystko dobrze, waży 335 gram a co najlepsze okazało się że jednak będzie dziewczynka 😀❤ a w 13 tyg lekarz obstawial chlopca i nawet widzial siusiaka 🙂 a tu tala niespodzianka, mam nadzieję że już tak zostanie bo teraz to juz podobno na 200%
 
reklama
Nadrobilam Was🙂 ja niedawno wróciłam z połówkowyc. Z maluchem wszystko dobrze, waży 335 gram a co najlepsze okazało się że jednak będzie dziewczynka 😀❤ a w 13 tyg lekarz obstawial chlopca i nawet widzial siusiaka 🙂 a tu tala niespodzianka, mam nadzieję że już tak zostanie bo teraz to juz podobno na 200%
To gratuluję córki 😁 Dlatego ja na razie nie robię zakupów, kto wie czy jednak nie okaże się że będę miała syna a nie córkę 😂
 
Też miałam plan do 70 Ale niestety już prawie osianelam swój próg. A gdzie dalej?
Nie wiem od czego to zależy. Ja dużo nie jem. Nie kocham się niczym A waga idzie w górę [emoji848]
To ja mam podobnie przed pierwszą ciąża wazylam 56kg i przytylam 8kg. A teraz zaczynalam z wagą 62kg i jak narazie mam + 3kg[emoji846] chcialabym nie przekroczyć 70 kg ale zobaczymy jak to wyjdzie [emoji6]
 
Ale jaja!
Gratulacje! [emoji7][emoji173]
Nadrobilam Was[emoji846] ja niedawno wróciłam z połówkowyc. Z maluchem wszystko dobrze, waży 335 gram a co najlepsze okazało się że jednak będzie dziewczynka [emoji3][emoji173] a w 13 tyg lekarz obstawial chlopca i nawet widzial siusiaka [emoji846] a tu tala niespodzianka, mam nadzieję że już tak zostanie bo teraz to juz podobno na 200%
 
reklama
Kurde dziewczyny ja wam zazdroszczę bo u mnie nie wiadomo nadal jaka płeć,jedynie co lekarz na prenatalnych powiedział ze widzi babę,a potem ze chyba na 80%chlopak i do tej pory cisza,na co wam to wyglada?Baba czy chłop?Zobacz załącznik 1128749
Ooo kurde hmmm...ja się nie znam he ja nawet nie widziałam u siebie jak mi pokazywała na USG że to chłopak a jakim cudem ona coś tam widziała to nie wiem haha 😁😁😁
 
Do góry