reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2020

reklama
Przy pierwszym porodzie miałam ubranka na 56 ale i tak były na córkę za duże. Maz szybko biegł po kilka par mniejszych bodów ,maleńka czapeczke itp. A przy drugim porodzie Rom.56 był za mały na córkę więc szybkie pranie większych ciuszkow 😂

Ja miałam uprane od razu na 56 i 62, ale i tak całt pierwszy miesiąc 56 były dobre :)
 
Ja pierwsze ubranko miałam dziewczęce, bo miała być Oliwka,a okazało się, że to Oliwier 😂😂 Dziewczyny, mogę o coś zapytać? Miała lub ma któraś z Was czasami plamienia? Martwię się. Pierwsza ciąża była trudna, druga straciłam w 4 miesiącu...
 
Ja jestem szalona znaczy nie kupuje ciuszków no dobra jedne body kupiłam ale neutralne [emoji23] ale zapas pampersow i chusteczek robię juz mam z 3 duże kartony i duzy karton chusteczek... aha i mam jeszcze podgrzewacz do butelek bo to u mnie podstawa bo mam obawy co do tego czy uda mi sie karmić piersią...
 
reklama
Ja jestem szalona znaczy nie kupuje ciuszków no dobra jedne body kupiłam ale neutralne [emoji23] ale zapas pampersow i chusteczek robię juz mam z 3 duże kartony i duzy karton chusteczek... aha i mam jeszcze podgrzewacz do butelek bo to u mnie podstawa bo mam obawy co do tego czy uda mi sie karmić piersią...

A jakie pampersy kupiłaś konkretnie? Może nie kupuj tak dużo, bo różnie dzieci reagują. Chociaż my od początku Pampers Premium Care. Sprawdziły się i już nie szukałam innych.
 
Do góry