reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2020

Super! Gratulacje! Tylko będzie tylko lepiej, mdłości i te sprawy[emoji173] Który tydzień?
Cześć Dziewczyny, wczoraj byłam na pierwszej wizycie. Termin wg. miesiączki i usg to 23.10, serduszko już biło[emoji846]. W weekend pochwalimy się rodzicom, narazie nikomu nie mówiliśmy, w grudniu poroniłam dlatego nie chcieliśmy nikomu mówić. Moja mama bardzo przeżyła moją stratę.
 
reklama
Nie spokojnie [emoji23][emoji23][emoji23] Ale chyba nie wiesz co mówisz [emoji23][emoji23] Chociaż ja też bardzo na mdłości czekałam, więc teraz mam za swoje [emoji23][emoji23]
OOo, ja dzisiaj 6+1 i czekam niecierpliwie na jakieś mdłości albo cokolwiek.. Zaraz pewnie dostanę w łeb od tych co je mdli akurat [emoji2960]
 
Ja bardzo mocno rozwazalam zrobienie testu Nifty. Pomimo,że trochę kosztuje,to kwestie finansowe nie maja dla nas żadnego znaczenia. Nie mniej jednak lekarz powiedział, żeby się z nimi poki co wstrzymać. Dlatego jestem zapisana na 30 marca na usg+ test podwójny prywatnie. Myślę,że na takie badania nie powinny się decydować osoby, które pomimo wady nie usunelby ciąży. Ja należę do osób,które by ciążę przerwaly.
Ja sie raczej zdecyduje na te testy, są bardzo dokładne o nieinwazyjne
 
Misie kochane a ja tak z innej beczki 😋 może mamy kadrowa na sali ☺️ czy jeśli ciężarna pójdzie na zwolnienie lekarskie np w maju 2020, to podstawa wyliczenia składek jest średnia za ostatnie 12 miesięcy (uwzględniając miesiąc poprzedzający rozpoczęcie zwolnienia lekarskiego) tzn średnia wynagrodzeń od marca 2019 do kwietnia 2020?
Nie kadrowa ale moim zdaniem jak pójdziesz w maju pod koniec to policzą wynagrodzenie tez za maj - 12 miesięcy. Ja mam taki zamiar pojsc w maju ale teraz jestem tydzien na zwolnieniu i chyba policzą mi od lutego minus 12 miesięcy
 
reklama
Do góry