reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2020

reklama
No właśnie, tak mi się wydawało, że samo to wystarczy...
Oczywiście,że tak. Amniopunkcja jest badaniem inwazyjnym. Ja już dokładnie nie wnikalam w te możliwe powikłania,które w jakimś tam ,co prawda niewielkim %,Ale jednak mogą wystąpić. Nawet,któraś Was podawała jakieś przykłady tak mi się wydaje. Natomiast,aby uniknąć ryzyka powyższego i więcej,a przede wszystkim jeśli kogoś stać można właśnie wykonać badanie wolnego dna płodu z krwi matki. I wynik tego badanie jest wystarczający, do podjęcia jakichkolwiek dalszych kroków.
 
Doczekałam się 🤮🤢 dzisiaj od rana. Wybiło 6+2, odpuściłam sobie pracę. Jak tylko wstaje to boli mnie brzuch 'jak na okres'. Raczej to nic niepokojącego. Jutro jestem u lekarza ❤️

dzięki dziewczyny za wpisy nie spodziewałam sie takiego odzewu ja lucze na to ze będzie ok :)

a dziewczyny ktore czekaja na mdłości to niech sie cieszą ze ich nie mają.. przecież to sie nie da funkcjonować.. cieszcie sie ciążą bez wiekszych objawów...

ja po mdłościach i stresach jestem już 3kg na minusie..
 
Doczekałam się 🤮🤢 dzisiaj od rana. Wybiło 6+2, odpuściłam sobie pracę. Jak tylko wstaje to boli mnie brzuch 'jak na okres'. Raczej to nic niepokojącego. Jutro jestem u lekarza ❤
A ja 7+1 i dalej nic 😂 Tylko raz dziś czułam jakby miały mnie nudności złapać, ale odeszło 🤷🏼‍♀️ Natomiast senność level expert.
 
reklama
Do góry