reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2020

Misie kochane a ja tak z innej beczki 😋 może mamy kadrowa na sali ☺ czy jeśli ciężarna pójdzie na zwolnienie lekarskie np w maju 2020, to podstawa wyliczenia składek jest średnia za ostatnie 12 miesięcy (uwzględniając miesiąc poprzedzający rozpoczęcie zwolnienia lekarskiego) tzn średnia wynagrodzeń od marca 2019 do kwietnia 2020?
No właśnie też jestem ciekawa jak to wygląda. Czy pracodawca za te pierwsze 33 dni zwolnienia też wylicza z takiej średniej?
 
reklama
Misie kochane a ja tak z innej beczki 😋 może mamy kadrowa na sali ☺ czy jeśli ciężarna pójdzie na zwolnienie lekarskie np w maju 2020, to podstawa wyliczenia składek jest średnia za ostatnie 12 miesięcy (uwzględniając miesiąc poprzedzający rozpoczęcie zwolnienia lekarskiego) tzn średnia wynagrodzeń od marca 2019 do kwietnia 2020?

od maja do kwietnia. Pełne 12 miesięcy, od marca byłoby 14 :)
 
Jeny ale trzaskacie tych stron 😱 co wchodzę to kilkadziesiąt do nadrobienia 😃
Powiem wam, ze po kilku dniach zalegania w łóżku z myślą, że zaraz umrę nagle poczułam się super dobrze! Co bardzo mnie cieszy bo wczoraj poszłam na zakupy, ogarnęłam dom... No normalnie szok! Cieszę się oczywiście bardzo i liczę że tak dobre samopoczucie będzie mi towarzyszyć do samego końca na dzień dzisiejszy 8 tydzień 💪
 
Tak, dokładnie. To jest tylko prawdopodobieństwo. Dlatego tak bardzo myślałam o teście Nifty,który daje wynik ponad 99% i jest badaniem top of The top jeśli chodzi o badanie genetyczne. Dodatkowo pokazuje też inne choroby i patologie układu sercowo-naczyniowego.

ja mam zamiar zrobić, tym bardziej że jest to możliwe już po ukończonym 10 tygodniu - czyli wyniki są jeszcze przed usg genetycznym.
 
Pappa warto zrobić dla samego poziomu białka, ono mówi o wydolności łożyska i jeszcze czymś ważnym, mi lekarka mówiła, że warto to zrobić nawet robiąc Nifty.
To moi lekarze zupełnie na to nie namawiają, łącznie z moją przyjaciółką ginekologiem, więc ja sobie daruję, tak jak w ciąży z synkiem ☺️
 
To mąż zrób samo, u mnie wafle ryżowe, dzisiaj zdałam jogurt naturalny z kiwi i herbatnikami [emoji4] Nie odrzucilo, ale po jakiś 30 min przytulalam klopa[emoji2356] ogólnie żyć nie umierać. Mąż kupił w aptece herbatę na mdłości z imbirem, jak zaparzyl to uciekam do innego pokoju, wykończyć się idzie [emoji2356]
Veronka, pamiętasz jak na początku ciąży pisałaś że Cię mdli i mówiłam Ci, że zobaczysz za dwa, czy trzy tygodnie 😂😂😂 Trzymam kciuki, żeby szybko przeszło 😉😍
 
reklama
Jeny ale trzaskacie tych stron [emoji33] co wchodzę to kilkadziesiąt do nadrobienia [emoji2]
Powiem wam, ze po kilku dniach zalegania w łóżku z myślą, że zaraz umrę nagle poczułam się super dobrze! Co bardzo mnie cieszy bo wczoraj poszłam na zakupy, ogarnęłam dom... No normalnie szok! Cieszę się oczywiście bardzo i liczę że tak dobre samopoczucie będzie mi towarzyszyć do samego końca na dzień dzisiejszy 8 tydzień [emoji123]
Witaj w klubie.
 
Do góry