reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2020

Chyba dzis przegielam z aktywnoscia [emoji23] wszystko mnie ciagnie i boli .... ide dzis spac na nierozlozonej kanapie w salono-sypialni... wroci to mnie obudzi i rozlozy... nie mam juz sily...
 
reklama
Nie ma opcji żebym nadrobiła :D ja dzisiaj czuje się jak jeden wielki balon z gazem... Potworne wzdęcia, mdłości, jeszcze córce wychodzą trójki i mam praktycznie bezsenne noce :/ ja w pracy powiem dopiero jak nie bede mogła ukryć bo tak mi dyrektorka zaszła za skórę, że nawet nie chce mi się na nią patrzeć i z nią rozmawiać. Więc pewnie będę odwlekać do momentu aż juz nie da się ukryć :) kobietki trzymajcie sie w tych paskudnych objawach i wyluzujcie bo stres tylko pogarsza każdą sprawę :)
 
Postanowione. Dzisiaj mówię mojej dyrektorce. Bez zwolnień lekarskich Powiem ze chce pracować zdalnie. Po wczorajszym stresie cała noc bolał mnie brzuch 😪 poinformuję że to info poufne i wczesny etap ale jak mi nie da pracy zdalnej to przyniosę zwolnienie. 😋
 
reklama
Do góry