reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2020

reklama
Dzisiaj same dobre wieści czytam:-) ❤ cieszę się bardzo :-)

Co do L4 moja doktorka też proponowała, myślę że każdy ginekolog powinien chociazby zaproponować.

Ja narazie pracuje ,ale jestem taka ponad to:-) nie mówiłam jeszcze,nawet dzisiaj zaplanowałam urlop na czerwiec i sierpien,z którego napewno nie skorzystam :-) wszyscy się spinaja ,a ja sobie myślę w duchu - jak mi dobrze,jestem w ciąży i naprawdę mnie to nie dotyczy bo nikt mi nic już nie kaze:-) powiem im po wizycie 11.03.
 
Dla mnie wtedy tez proponowal ale mijalo sie to z celem bo i tak na zwolnieniu jestem [emoji38] a teraz zobaczymy jak jutro przezyje rozmowe z kierowniczka. W sumie dzis musze do niej zadzwonic czy mam zakonczenie leczenia i ze jutro moge byc troche pozniej bo na 10 mam medycyne pracy
Dzisiaj same dobre wieści czytam:-) [emoji173] cieszę się bardzo :-)

Co do L4 moja doktorka też proponowała, myślę że każdy ginekolog powinien chociazby zaproponować.

Ja narazie pracuje ,ale jestem taka ponad to:-) nie mówiłam jeszcze,nawet dzisiaj zaplanowałam urlop na czerwiec i sierpien,z którego napewno nie skorzystam :-) wszyscy się spinaja ,a ja sobie myślę w duchu - jak mi dobrze,jestem w ciąży i naprawdę mnie to nie dotyczy bo nikt mi nic już nie kaze:-) powiem im po wizycie 11.03.
 
Hej, dziewczynki u Mnie pogoda do d....... Strach z domu wyjść wieje, pada eh. Ale za to w końcu udało mi się umówić wizytę u fizjoterapeuty, także jestem wniebowzięta 😁, jak pomyślę sobie o masażu aż mi na samą myśl lepiej. Chwila relaksu i odcięcie negatywnych myśli 😁 tylko nie wiem czy wytrzymam bez mojej małej dłużej jak godzinę 🤣
 
Juhuuu! Pięknie mamusiu! Rozumiem Cię dziś jak nikt [emoji7] masz fotkę? Pokaż to cudeńko! [emoji16][emoji16][emoji16]
Wrzucę fotkę jak wrócę do domu, bo jeszcze muszę mojego przedszkolaka ogarnąć, a teraz jadę autobusem.. Dziś mam 7+4 i dzidziuś też ma 7+4, więc idealnie wiek ciąży się zgadza :) Lekarz w badaniu mówi, że nie ma żadnego plamienia, ale mam się cały czasem oszczędzać i przychodzić teraz co tydzień na wizyty, żeby podglądać, ale my wyjeżdżamy na ferie.. Już mu nawet nie chciałam mówić ;) Założył mi kartę ciąży, tp na 8.pazdziernika, powiedział, że mam skomplikowana historię, ale wszystko jest i będzie dobrze ☺️☺️
 
@sówka91 suuuper wieści
A u ciebie skomplikowana historia przez poronienia tak? A ciąża donoszona była problemowa?

Ja jutro o 10.30 będę już wszystko wiedzieć :)
Musiałam przesunąć wizytę bo okazało się że muszę być na popo w pracy a miałam zabukowana na 15.30
Na szczęście udało się przebukowac :)
 
@sówka91 suuuper wieści
A u ciebie skomplikowana historia przez poronienia tak? A ciąża donoszona była problemowa?

Ja jutro o 10.30 będę już wszystko wiedzieć :)
Musiałam przesunąć wizytę bo okazało się że muszę być na popo w pracy a miałam zabukowana na 15.30
Na szczęście udało się przebukowac :)
Tak, skomplikowana przez poronienia.. Donoszona ciąża była ok, choć w 8mym tygodniu miałam krwawienie i też pierwsze miesiące musiałam się mega oszczędzać..
 
reklama
Wrzucę fotkę jak wrócę do domu, bo jeszcze muszę mojego przedszkolaka ogarnąć, a teraz jadę autobusem.. Dziś mam 7+4 i dzidziuś też ma 7+4, więc idealnie wiek ciąży się zgadza :) Lekarz w badaniu mówi, że nie ma żadnego plamienia, ale mam się cały czasem oszczędzać i przychodzić teraz co tydzień na wizyty, żeby podglądać, ale my wyjeżdżamy na ferie.. Już mu nawet nie chciałam mówić ;) Założył mi kartę ciąży, tp na 8.pazdziernika, powiedział, że mam skomplikowana historię, ale wszystko jest i będzie dobrze ☺☺

Super, gratulacje! :)
 
Do góry