reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2020

reklama
Ja sie wlasnie od swojego szpiega dowiedzialam ze jutro ide na dywanik do kierowniczki na przepytki czy w ciazy jestem [emoji23] tym bardziej nie chce tam isc !!!!! [emoji23] trzeba sie zebrac w sobie chate ogarnac bo ksiedza dzis mamy, ale chyba mąż przyjmie a ja zabiore psa z domu bo nie wiem jak zareaguje na faceta w sutannie [emoji23] a wg zalecen jednego z proboszczow u nas w miescie nie zamierzam go zamykac w lazience czy w piwnicy [emoji23] i
Powiesz prawdę, czy chcesz coś nasciemniać 😁??
 
Za tydzień już na pewno będzie pęcherzyk plus ciałko żółte, a może nawet zarodek ☺
Dziękuję za takie wsparcie od ciebie wiem ze ty tez dużo przeszłas i my razem chyba będziemy się martwić cały czas . No ja liczyłam ze zobaczę zarodek bo test mi wyszedł 12 dni temu wiec liczyłam na to . No nic czekam jeszcze tydzień
 
Ja sie wlasnie od swojego szpiega dowiedzialam ze jutro ide na dywanik do kierowniczki na przepytki czy w ciazy jestem [emoji23] tym bardziej nie chce tam isc !!!!! [emoji23] trzeba sie zebrac w sobie chate ogarnac bo ksiedza dzis mamy, ale chyba mąż przyjmie a ja zabiore psa z domu bo nie wiem jak zareaguje na faceta w sutannie [emoji23] a wg zalecen jednego z proboszczow u nas w miescie nie zamierzam go zamykac w lazience czy w piwnicy [emoji23] i
A dlaczego kierowniczka ma Cię o to przepytywać?? Jak wpadła na pomysł ciąży?
 
Akurat ta kierowniczka jest spoko. Z calego dzialu tylko ona pofatygowala sie na moj slub :) nie wiem jak wpadła na pomysl o ciazy :D nie mam pojecia [emoji23] ale moje dziewczyny maja chyba radary w oczach [emoji23]
A dlaczego kierowniczka ma Cię o to przepytywać?? Jak wpadła na pomysł ciąży?
 
Hej hej jestem [emoji23][emoji23] Melduję się! Nie będę tyle nadrabiać bo nie mam tyle czasu i cierpliwości... [emoji173] u mnie ok, czuje się dobrze oprócz cycków które tak bolą że zaraz odpadna i mam już od 3 dni uczucie skrobania w macicy haha [emoji23][emoji23][emoji23] Nie potrafię nazwc tego uczucia [emoji23] A co Was baby? [emoji23][emoji173]
Czy tylko ja ostatnio nie widzę tu naszej Veronki? @Verona26 co słychać?
 
reklama
Mowisz ktos Cie tam podgryza [emoji23]
Hej hej jestem [emoji23][emoji23] Melduję się! Nie będę tyle nadrabiać bo nie mam tyle czasu i cierpliwości... [emoji173] u mnie ok, czuje się dobrze oprócz cycków które tak bolą że zaraz odpadna i mam już od 3 dni uczucie skrobania w macicy haha [emoji23][emoji23][emoji23] Nie potrafię nazwc tego uczucia [emoji23] A co Was baby? [emoji23][emoji173]
 
Do góry