reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2020

hej ale sie wczoraj rozpisalyscie.. przeczytalam wszystko wieczorem i padlam.. wczoraj byliśmy caly dzień w gościach objadlam sie i całą noc bylo mi niedobrze... dochodzę do siebie
 
reklama
Ja po wizycie wczorajszej . Wczoraj miałam 4+5 był widoczny tylko pecharzyk ciążowy 6.6mm . Bez zarodka 😕
Chciałam się dowiedzieć czy polipy znikły to mi powiedziała ze teraz polipami się nie zajmujemy tylko ciąża i nie będziemy zwracać na nie w ogóle uwagi i totalnie nawet się nie dowiedziałam czy je widać czy znikły zapytałam jeszcze raz to mi powiedziała ja ich nie widzę . Najważniejsza teraz jest moja ciąża a nie jakieś polipy.
Ale nie było widać zarodka ani ciałka żółtego 😞 co to znaczy ?
Kazała mi brać clexane heparyne w zastrzykach do brzucha całą ciążę plus 6tyg po porodzie
A trochę się tylko przylamalam zarodka nie było widać 😢
 
Ja po wizycie wczorajszej . Wczoraj miałam 4+5 był widoczny tylko pecharzyk ciążowy 6.6mm . Bez zarodka 😕
Chciałam się dowiedzieć czy polipy znikły to mi powiedziała ze teraz polipami się nie zajmujemy tylko ciąża i nie będziemy zwracać na nie w ogóle uwagi i totalnie nawet się nie dowiedziałam czy je widać czy znikły zapytałam jeszcze raz to mi powiedziała ja ich nie widzę . Najważniejsza teraz jest moja ciąża a nie jakieś polipy.
Ale nie było widać zarodka ani ciałka żółtego 😞 co to znaczy ?
Kazała mi brać clexane heparyne w zastrzykach do brzucha całą ciążę plus 6tyg po porodzie
A trochę się tylko przylamalam zarodka nie było widać 😢

Ja byłam w tamtym tygodniu na NFZ na wizycie w 5+4 to z łaski na moją prośbę sprawdził czy pęcherzyk jest w ogóle tam gdzie być powinien. Nie przybliżył nawet sobie żeby sprawdzić czy w środku coś widać ani nie zmierzył. Zobaczył, ze jest wydrukowal , napisał skierowanie na badania i do widzenia. W środę idę na wizytę prywatną będzie 6+4 i mam ogromną nadzieję że pani doktor wkoncu mi coś pokaże bo w takim stresie żyć się nie da.
 
Ja byłam w tamtym tygodniu na NFZ na wizycie w 5+4 to z łaski na moją prośbę sprawdził czy pęcherzyk jest w ogóle tam gdzie być powinien. Nie przybliżył nawet sobie żeby sprawdzić czy w środku coś widać ani nie zmierzył. Zobaczył, ze jest wydrukowal , napisał skierowanie na badania i do widzenia. W środę idę na wizytę prywatną będzie 6+4 i mam ogromną nadzieję że pani doktor wkoncu mi coś pokaże bo w takim stresie żyć się nie da.
Dokładnie nie da się . A ile mm miał wtedy twój pecherzyk ciążowy
 
Ja po wizycie wczorajszej . Wczoraj miałam 4+5 był widoczny tylko pecharzyk ciążowy 6.6mm . Bez zarodka 😕
Chciałam się dowiedzieć czy polipy znikły to mi powiedziała ze teraz polipami się nie zajmujemy tylko ciąża i nie będziemy zwracać na nie w ogóle uwagi i totalnie nawet się nie dowiedziałam czy je widać czy znikły zapytałam jeszcze raz to mi powiedziała ja ich nie widzę . Najważniejsza teraz jest moja ciąża a nie jakieś polipy.
Ale nie było widać zarodka ani ciałka żółtego 😞 co to znaczy ?
Kazała mi brać clexane heparyne w zastrzykach do brzucha całą ciążę plus 6tyg po porodzie
A trochę się tylko przylamalam zarodka nie było widać 😢
Mi się wydaję, że w 4+5 to nie ma szans zobaczyć nic więcej niż pęcherzyk.. Ale ja się nie znam na tym do końca :) Nie stresuj się, ciąża jest ładnie zagnieżdżona i nie widać polipów, ty chyba dobrze ☺️!!!
 
Mi się wydaję, że w 4+5 to nie ma szans zobaczyć nic więcej niż pęcherzyk.. Ale ja się nie znam na tym do końca :) Nie stresuj się, ciąża jest ładnie zagnieżdżona i nie widać polipów, ty chyba dobrze ☺!!!
Nie wiem ja jakoś nerwowa byłam po wizycie. A na wizycie babka mi mierzyć ciśnienie a tam puls 130 😲 mówi chyba się stresujemy. A kiedy widać zarodka? Bo ja z tych nerwów umówiłam się za tydzień w poniedziałek potem też mam za tydzień po tym kolejnym potem za 2tyg potem za 2tyg nie za często te usg bo ja już waryjuje. Idę za tydzień w poniedziałek to będzie 5+6
 
reklama
@sówka91 o której masz dziś wizytę? Tak na marginesie - Pisałaś, że robisz doktorat. To nasza następna wspólna cecha. Tylko, że ja już po :)
No i ja też w każdej ciąży plamilam. Teraz póki co nie mam plamienia, ale przy każdej wizycie w toalecie jestem zestresowana...
Trzymam kciuki za ❤️ :)

Dziś jest więcej wizyt. Napiszecie dziewczyny na którą macie? 🙂 Liczymy na sporo ❤️❤️❤️ 🙂
 
Do góry