reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Październikowe mamy 2020

Ja pracuję na kardiochirurgii dziecięcej. Też oddział intensywny ale ukierunkowany na serce. Po szkole tak trafiłam i dla mnie super. Na 2 roku studiów wiedziałam ze chcę z dziećmi pracować. Ile masz lat?
 
reklama
Chyba musi byc 1 dzien obecnosci lub urlopu zeby okresy zasilkowe rozdzielic
Ruda dopytaj czy mozesz zmienic L4 na ciążowe bo ono jest 100% płatne. Zawsze to trochę więcej.
Jaj tym razem nie mialam takich moralniaków z L4. W sumie skonczyly mi sie gdy mąż mnie opieprzył ze sama nie wiem czego chce. Niby staramy się o ciąże, robią się problemy a ja od L4 się wzbraniam bo mi glupio... na siebie trzeba patrzeć. Nikt inny tego nie zrobi
 
Ja też ważę tyle samo, a nie było dziś szans, żebym dopieła spodnie.. jak jutro po wizycie będzie ok, to ściągam moja ciążowa siatkę i mam tam jedne spodnie, które będą na pewno dobre ;) Ja mam co chwilę jakieś plamienia delikatne, ale szczególnie się tym nie martwię, bo ja już tak mam w ciąży.. jutro się dowiem, czy wszystko jest ok, no i to jest najważniejsze :)

trzymam kciuki! Jaki wiek ciąży masz jutro ?
 
Krwi takiej żywej na szczęście nie ma, ten śluz jest taki mleczno biały lekko podbarwiony na brązowo -tak wyglądał na papierze, na palcu bym się nie zorientowała... ale jednak martwi...
Wydaje mi się że nie jest to jakiś patologiczny ból - taki typowy jak przed okresem (a ja miesiączki przechodzę łagodnie) - bardziej uczucie nabrzmienia i takiego rozpierania.
Tyle że ja mam patologicznie niski próg bólu i przeżywam :p

Mam zaklepaną wizytę na jutro to zobaczymy - chyba że minie, wtedy poczekam do piątku i będzie nadzieja na serduszko:)
Na pewno wszystko jest dobrze :) Niektóre kobiety cały czas we wczesnej ciąży mają bóle takie jakby miesiączkowe, że muszą nawet brać no spę, no i brązowe plamienia oczywiście też. Ja zaczęłam 7 tydz. i na szczęście żadnych plamień, bóle miałam tylko w terminie @ i dwa dni po, teraz już pojawiają się tylko raz na jakiś czas, np. co kilka dni i bardzo krótkie, podejrzewam, że to kwestia dostosowywania się stopniowego macicy do rosnącego zarodka :) W piątek miał 3 mm, a teraz ma rosnąć o 1 mm dziennie, więc na USG w sobotę powinien już mieć 1 cm 🙈 Duży człowiek 😃
 
Ja mialam miec jutro ale przełożyłam, bo bylam w pt i widac tylko pecherzyk wiec lepiej juz te 7kolejnych dni odczekac.
Spac nie mogę, a za oknem taka wichura😱
 
Dziewczyny a mi dziś wróciło plamienie :(
Jestem w 5t2d, plamienie lekkie (Leciutko brązowy śluz, nawet nie kawa z mlekiem a mleko z kawą) ale brzuch pobolewa mnie dziś dość mocno okresowo... :(
I tak niby człowiek wie że plamienia mogą się pojawiać ale jakoś się martwię :( wizytę (pierwszą) mam dopiero w piątek ale zapisałam się też jutro żeby to skonsultować :(
a badałaś progesteron ?
 
reklama
Do góry