reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2020

Dobrze, że czujesz się już trochę lepiej. Najważniejsze, że choróbsko opanowane. W którym tygodniu jesteś? Daj znać po wtorkowej wizycie co słychać, a do prenatalnych jeszcze daleko, więc spróbuj jak najmniej się stresować, choć wiem, że łatwo się mówi. Trzymaj się [emoji8]
Hej, witam się po walce z choróbskiem. Tak jak pisałam wczoraj - rozłożyło mnie totalnie. W miarę ratował mnie Apap, ale temp i tak osiągnęła raz 39 stopni. To było straszne. Mama z mężem okładali mnie pieluchami moczonymi w wodzie z lodem... wchodziłam do wanny z zimną wodą... ale i tak musiałam co 5 godzin brać Apap. To była ta konieczność o której dziś pisała @sówka91 .
Byłam na IP u totalnego buca i przepisał mi coś tylko dlatego, że mój lekarz jest ordynatorem... Do tego opieprz, że „łażę zamiast leżeć”. Tak, bo ja z nudów chciałam sobie sobotni wypad na IP zorganizować. [emoji2358]
Teraz już jest lepiej. Czuję się w ciąży, ale strach jest... We wtorek mam wizytę u mojego gina. Po tym incydencie będę drżeć na prenatalnych, jeśli we wtorek będzie ok :(
 
reklama
Dobrze, że to nie żywo czerwona krew bądź skrzepy. Wiele kobiet w ciąży plami. O której jutro wizyta? Daj znać.
Dziewczyny a mi dziś wróciło plamienie :(
Jestem w 5t2d, plamienie lekkie (Leciutko brązowy śluz, nawet nie kawa z mlekiem a mleko z kawą) ale brzuch pobolewa mnie dziś dość mocno okresowo... :(
I tak niby człowiek wie że plamienia mogą się pojawiać ale jakoś się martwię :( wizytę (pierwszą) mam dopiero w piątek ale zapisałam się też jutro żeby to skonsultować :(
 
Będzie dobrze.[emoji307][emoji307][emoji307]
Fajnie,że udało się wcześniej umówić wizytę.
To inny ginekolog wzięłam pierwsza lepsza wizytę na jutro w luxmed - jeśli plamienie było jednorazowe to pewnie odwołam ale jak będzie się utrzymywać to lecę sprawdzić czy wszystko ok.
 
Hej, witam się po walce z choróbskiem. Tak jak pisałam wczoraj - rozłożyło mnie totalnie. W miarę ratował mnie Apap, ale temp i tak osiągnęła raz 39 stopni. To było straszne. Mama z mężem okładali mnie pieluchami moczonymi w wodzie z lodem... wchodziłam do wanny z zimną wodą... ale i tak musiałam co 5 godzin brać Apap. To była ta konieczność o której dziś pisała @sówka91 .
Byłam na IP u totalnego buca i przepisał mi coś tylko dlatego, że mój lekarz jest ordynatorem... Do tego opieprz, że „łażę zamiast leżeć”. Tak, bo ja z nudów chciałam sobie sobotni wypad na IP zorganizować. [emoji2358]
Teraz już jest lepiej. Czuję się w ciąży, ale strach jest... We wtorek mam wizytę u mojego gina. Po tym incydencie będę drżeć na prenatalnych, jeśli we wtorek będzie ok :(

Ehhh na sorze to czasem mam wrażenie że lekarze tam za kare siedzą. Ja miałam przypadek że trafiłam na sor o 03.00 w nocy a babka do mnie tekstem " co się takiego stało że postanowiła pani przyjechać w środku nocy" odpowiedziałam że nie mogłam spać to przyszłam zobaczyć czy macie dużo roboty.
To była któraś z kolei niemiła osoba z którą miałam doczynienia ale na szczęście po mojej odpowiedzi zaczęła normalnie podchodzić do sprawy i skończyły się smieszki.
Ja rozumiem że to ciężka praca i że pewnie przerabiają masę ściemniaczy i są wykończeni ale jakoś w każdym zawodzie kultura się przyda

Dziecko jest malutkie ale macica nie :) przecież nawet nie w ciąży, przed okresem brzuch jest napęczniały i „większy” :)

Taaak?? Czujesz różnice przed okresem? Ooo no to ciekawie ja z tych u których okres jest niczym widmo pojawia się znikąd
 
reklama
Dobrze, że czujesz się już trochę lepiej. Najważniejsze, że choróbsko opanowane. W którym tygodniu jesteś? Daj znać po wtorkowej wizycie co słychać, a do prenatalnych jeszcze daleko, więc spróbuj jak najmniej się stresować, choć wiem, że łatwo się mówi. Trzymaj się [emoji8]
Dziękuję 🙂 Trudno powiedzieć który to tc, bo jestem po ciąży biochemicznej (zakończyła się 3.01). Tak sobie liczę od daty poczęcia, że dziś rozpoczęłam 7 tc. Po wizycie na pewno dam znać. Bardzo się boję :(
 
Do góry