reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Październikowe mamy 2020

Ja e z nie mam. Nie martw się [emoji4] Nie jesteś sama. Mnie bolą tylko cycki i nic więcej. A ogólnie czuje się super! [emoji4]
Dziewczyny jakie macie objawy i w którym tygodniu jesteście ?
Martwię się bo jestem po 2 poronieniach.

W obecnej ciąży prawie nie mam objawów. Delikatnie wrażliwsze piersi i to wszystko. Nie mam więcej objawów
 
reklama
Hej dziewczynki, chwilę mnie tu nie było zaczęłam się trochę schizować. Fajnie ze większość zwas jest już po wizycie i widziałyście serduszka ❤️💞. Gratuluję wszystkim 🤗😘😍. Mnie przed wczoraj dopadł ostrzejsze ból podbrzusza nie mogłam spać, wczoraj ok trochę ciągło po bokach. Niestety dziś znów trochę mocniej i zaczynam się martwić, co chwilę sprawdzam czy nie mam żadnego krwawienia czy plamienia. Według ostatniej om jest to 4+6, niestety wizyta koło 7.03 więc trochę muszę poczekać.....
 
Poszłam w pracy siku i jak chlusnęło krwią zdenerwowałam się ręce opadły wyszłam z pracy nic nikomu nie powiedziałam z tego wszystkiego na 13 jadę do lekarza dziewczyny strasznie się boję!

Bardzo dobrze, ze wyszłaś i jedziesz do lekarza. Wiele dziewczyn ma krwawienia i wszystko dobrze się kończy, trzymam kciuki aby tak było u Ciebie. Napisz po wizycie [emoji173]️
 
U mnie transfer 16.01 jeden 5dniowy. U mnie 7+4 mamy serduszko
Ale supcio!!! 🤗 ja tez sie nie moge doczekać by je zobaczyc, jutro 7tydzień sie zacznie wiec też pewnie już lada dzień by bylo widac,ale jak to dla mnie niecierpliwej kara 😋że trzeba czekać cierpliwie az do 9marca..to będą kolejne długie tygodnie.
A jak sie ogolnie czujesz? Jakie leki bierzesz ?
 
To
Hej dziewczynki, chwilę mnie tu nie było zaczęłam się trochę schizować. Fajnie ze większość zwas jest już po wizycie i widziałyście serduszka ❤💞. Gratuluję wszystkim 🤗😘😍. Mnie przed wczoraj dopadł ostrzejsze ból podbrzusza nie mogłam spać, wczoraj ok trochę ciągło po bokach. Niestety dziś znów trochę mocniej i zaczynam się martwić, co chwilę sprawdzam czy nie mam żadnego krwawienia czy plamienia. Według ostatniej om jest to 4+6, niestety wizyta koło 7.03 więc trochę muszę poczekać.....
To czekanie najgorsze..ale chyba to wszystko wymaga czasu I cierpliwości od nas teraz by poźniej z maluszkami na świecie być troszke zahartowane w tym.ja też mialam takie silne bóle jak na @ale jak jej termin minął to też byly tylko troche mniejsze..nie panikuj. Teraz tylko relax I pozytywne myślenie I bedzie dobrze. Innej opcji nie ma! Damy rade
 
Czesc mamusie :)
Mam do was pytanko o testy na owulacje, nigdy ich nie robilam i mysle co i jak..konczy mi sie plamienie i teraz jak rozkminic kiedy owulacja? Sa jakies testy, ale jak i kiedy je stosować? Czytalam, ze niektore z was stosowały, podpowiedzcie :)

Gratulacje dla nowych mamusiek QUOTE]

Hey kochana! Ja stosowałam paski owu, ponieważ mniej więcej wiedziałam ze owu mam 13-17dc, to zaczynałam już 9 dnia cyklu dla pewności, każdego dnia rano jeden pasek do 12dnia - wtedy zaczynałam dwa paski dziennie rano i wieczorem ( bałam się przegapić)- No i zawsze mi ta owulacja wychodziła w takiej częstotliwości.
 
Ale supcio!!! [emoji847] ja tez sie nie moge doczekać by je zobaczyc, jutro 7tydzień sie zacznie wiec też pewnie już lada dzień by bylo widac,ale jak to dla mnie niecierpliwej kara [emoji39]że trzeba czekać cierpliwie az do 9marca..to będą kolejne długie tygodnie.
A jak sie ogolnie czujesz? Jakie leki bierzesz ?

Ja biorę estradiol 3x1 i utrogestan 3x1 (200mg) podchodziłam na cyklu sztucznym wiec muszę dostarczać leki sztucznie podtrzymujące ciąże. Robiłam ivf w Holandii

Sama od siebie dokładam duphaston tylko ze mi się kończy - zaczęłam od 3x1, potem 2x1 a teraz biorę tylko na noc. Zostało na kilka dni i potem już zapasy się skończą.

Lekarze mówią ze mam brać estradiol do 10tyg a progesteron do 12tyg i pomału będę schodzić

Czuje się ogólnie dobrze, jakieś mdłości czasem. Miałam tez krwawienie w 21dpt ale wszystko było dobrze. I 18 lutego zobaczyłam bijące serduszko dziś już jest ok. Nie mam plamien i wróciłam do pracy.
 
reklama
Ja biorę estradiol 3x1 i utrogestan 3x1 (200mg) podchodziłam na cyklu sztucznym wiec muszę dostarczać leki sztucznie podtrzymujące ciąże. Robiłam ivf w Holandii

Sama od siebie dokładam duphaston tylko ze mi się kończy - zaczęłam od 3x1, potem 2x1 a teraz biorę tylko na noc. Zostało na kilka dni i potem już zapasy się skończą.

Lekarze mówią ze mam brać estradiol do 10tyg a progesteron do 12tyg i pomału będę schodzić

Czuje się ogólnie dobrze, jakieś mdłości czasem. Miałam tez krwawienie w 21dpt ale wszystko było dobrze. I 18 lutego zobaczyłam bijące serduszko dziś już jest ok. Nie mam plamien i wróciłam do pracy.
To tak jak ja..na sztucznym cyklu, ale to byl teraz criotransfer bo ten odrazu po punckji też pieciodniowy zarodek na naturalnym cyklu nie zagnieździł... I poprzednie dwa tez nie udane. Ale teraz jedyna nadzieja
 
Do góry