reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Październikowe mamy 2020

reklama
Ja sobie nie radzę... Poroniłam w listopadzie, a potem biochemiczna w styczniu. Ciągle myślę czy wszystko ok. Macam cycki - słabo bolą a to jeszcze bardziej mnie niepokoi. Do pracy nie chodzę bo pracuję w szpitalu,a w pierwszej ciąży prawdopodobnie zaraził mnie jakiś pacjent. Parę dni przeleżałam chora a potem serduszko przestało bić. Chociaż nie koniecznie przeziębienie było przyczyną. Ale boję się, że sytuacja się powtórzy. Za tydzień kolejne USG.
To razem sobie nie radzimy ;)
 
Na prawdę? O to nie wiedziałam. Jak tak to jutro zrobię :) nie wiem jaki mam pakiet ale to zadzwonię na infolinię to się dowiem
pakiet niebieski to taki podstawowy jeśli masz ubezpieczenie grupowe.
Jeśli nie to zrób betę w diagnostyce - to koszt 30 zł. Luxmed i tak zleca tam.
 
Ja chodzę na nfz,mam fajna lekarke,pozatym się znamy więc wiecie że to jest wtedy inaczej :-) porobie te wszystkie badania za darmo.pozatym 3 razy prenatalne już gdzie indziej prywatnie no i pod koniec ciąży jak już zdecyduje co z porodem to będę musiała dowiedzieć lekarza przy którym będę rodzić:-)

Miłego dnia:-)

Mąż już poszedł po paczusie to wstaje:-)
 
Dzień dobry :)
Dopytam się dziewczynki jak będziecie prowadzić wasze ciążę? NFZ? Czy prywatnie?

Czy jestem panikara jak wybiorę prywatnie a oprócz tego będę 'sprawdzac się' w Medicover?
Za coś te składki się płaci. myślę że większość badań, choćby tych z krwi się powieli 🙂 12 marca czeka mnie wizyta priv, a na usg z medicover chce się wbić koło 5.6 marca, poluje na termin 🙂

Żaden lekarz ginekolog w medicover nie skradł mego serca. Testowałam wielu. Czasami wizyty wyglądały tak że dobrze, że dał się ubrać w gabinecie xD ta presją czasu.. A może któraś z was korzysta w Warszawskim Medicover z dobrego gina?

Słodkiego 🍩🍩🍩
Ja mam zamiar robić dokładnie to samo. Chociażby po to, żeby przynajmniej część badań mieć za darmo :) byłam już 2 razy prywatnie, a w przyszłym tygodniu wybieram się do luxmedu.
 
reklama
Najchetniej to bym wogole tam nie wrocila ze wzgledu na jedna osobe ktora wyżywa sie na wszystkich. Ja nie lubie takiego podejscia do ludzi jakie ona ma i denerwuje mnie to niemilosiernie. Druga sprawa ze co miesiac jak zaczynaja wplywac wszystkie faktury (pocatek miesiaca) idzie sobie na zwolnienie i nie ma jej caly tydzien poki sie nie uspokoi z fakturami i wtedy albo we dwie albo ja sama (teraz kolezanka zostala z nia sama) napierniczamy dniami i nocami.. no i dzien w dzien mam z nią jakies scysje bo mi caly czas swoja robote podrzuca.
Jeśli się dobrze czujesz i myślisz, że dasz radę to wróć. Na L4 zawsze możesz iść jeśli jednak uznasz, że nie dajesz rady. Po ciąży chcesz wrócić do tej pracy?
 
Do góry