reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Październikowe mamy 2020

Dziewczyny jak radzicie sobie ze stresem ? Ja dobry rok temu na początku ciąży poroniłam i teraz sie tak boje ze nie potrafię sie cieszyć :sad::sad: nie mogę spac, poce sie jak mysz. Dobrze ze do pracy chodzę bo bym oszalała.
Ja sobie nie radzę... Poroniłam w listopadzie, a potem biochemiczna w styczniu. Ciągle myślę czy wszystko ok. Macam cycki - słabo bolą a to jeszcze bardziej mnie niepokoi. Do pracy nie chodzę bo pracuję w szpitalu,a w pierwszej ciąży prawdopodobnie zaraził mnie jakiś pacjent. Parę dni przeleżałam chora a potem serduszko przestało bić. Chociaż nie koniecznie przeziębienie było przyczyną. Ale boję się, że sytuacja się powtórzy. Za tydzień kolejne USG.
 
reklama
Mam dylemat ale raczej jesli uda nam sie to wytrzymac finansowo to prywatnie. Na nfz chodzilam w pierwszej ciazy, mimo ze lekarz ok, polozne tez to kolejki straszne a z panstwowego szpitala wynioslam razem z dzieckiem doatek do zycia w postaci gronkowca, i u mnie i u malej.
Dzień dobry :)
Dopytam się dziewczynki jak będziecie prowadzić wasze ciążę? NFZ? Czy prywatnie?

Czy jestem panikara jak wybiorę prywatnie a oprócz tego będę 'sprawdzac się' w Medicover?
Za coś te składki się płaci. myślę że większość badań, choćby tych z krwi się powieli [emoji846] 12 marca czeka mnie wizyta priv, a na usg z medicover chce się wbić koło 5.6 marca, poluje na termin [emoji846]

Żaden lekarz ginekolog w medicover nie skradł mego serca. Testowałam wielu. Czasami wizyty wyglądały tak że dobrze, że dał się ubrać w gabinecie xD ta presją czasu.. A może któraś z was korzysta w Warszawskim Medicover z dobrego gina?

Słodkiego [emoji507][emoji507][emoji507]
 
Dzień dobry :)
Dopytam się dziewczynki jak będziecie prowadzić wasze ciążę? NFZ? Czy prywatnie?

Czy jestem panikara jak wybiorę prywatnie a oprócz tego będę 'sprawdzac się' w Medicover?
Za coś te składki się płaci. myślę że większość badań, choćby tych z krwi się powieli 🙂 12 marca czeka mnie wizyta priv, a na usg z medicover chce się wbić koło 5.6 marca, poluje na termin 🙂

Żaden lekarz ginekolog w medicover nie skradł mego serca. Testowałam wielu. Czasami wizyty wyglądały tak że dobrze, że dał się ubrać w gabinecie xD ta presją czasu.. A może któraś z was korzysta w Warszawskim Medicover z dobrego gina?

Słodkiego 🍩🍩🍩

Prywatnie :)
Dodatkowo mam opiekę w Luxmed i poza lekarzem prywatnym chcę prowadzić ciąże też tam (dwutorowo) - pod kątem bezpłatnych badań itp.

Rodzić chcę w Medicover (prywatnie, nie z abonamentu) ale wystarczy organizować to po 32 tygodniu.
 
Wiem ze dla wielu to trudne, ale dziewczyny nie stresujcie sie. Będzie co ma byc a jak ma być dobrze to musicie byc pozytywnie nastawione, spokojne, szczesliwe-bardzo mocno wierze w to, ze wplywa to na rozwoj ciazy.
Ja chodze na NFZ bo mam na miejscu i prywatnie-musze dojechac 60km, ale bardzo fajna lekarka
 
Hejka

Ja właśnie jadę w góry ale na 1 dzień tylko.
Cały czas próbuje zdobyć skierowanie na powtórną betę i jeszcze się nie udało, polecali mi w lux medzie że mogę normalnie do lekarza napisać z komentarza pod wizyta i ma w ciągu 3 dni odpisać. Piszę już czwarta wiadomość i chyba nic z tego będę tam musiała się znowu rejestrować żeby tylko skierowanie wziąć no bezsens.
A dwóch na jednej wizycie nie mógł wystawić bo system nie pozwala.... No patologia
 
Heeej 🙋‍♀️ zaglądałam tu do was co jakiś czas, czytałam wszystko co piszecie ale jakoś informacje o stratach od dziewczyn mnie tak przybiły i przestraszyły, że musiałam się odciąć na chwilę żeby nie zwariować. Dzis na 12 mam już wizytę. Cała się telepie z nerwow. Dziś pierwszy raz doświadczyłam mdłości ale to raczej z nerwow niż objaw ciążowy. Dziś paka pokazuje 7 tydzień (6+0). Mam ogromną nadzieję, że maleństwo nie jest zagnieżdżone w bliźnie itd i że choć zobaczę serduszko... Mega się stresuje przed tą wizytą. Nie wiem czemu zupełnie ale jakoś podświadomie boję się, że coś jest nie tak... ☹️ Dlatego musiałam stad iść na chwilę by doczekać do terminu wizyty i nie pogłębiać swojej paranoi
 
reklama
Hejka

Ja właśnie jadę w góry ale na 1 dzień tylko.
Cały czas próbuje zdobyć skierowanie na powtórną betę i jeszcze się nie udało, polecali mi w lux medzie że mogę normalnie do lekarza napisać z komentarza pod wizyta i ma w ciągu 3 dni odpisać. Piszę już czwarta wiadomość i chyba nic z tego będę tam musiała się znowu rejestrować żeby tylko skierowanie wziąć no bezsens.
A dwóch na jednej wizycie nie mógł wystawić bo system nie pozwala.... No patologia

jeśli masz pakiet w luxmed to tam jest w abonamencie chyba 1 darmowa beta bez skierowania :)
ja miałam a mam pakiet niebieski firmowy.
 
Do góry