reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2020

reklama
super wieści, synek szczesliwy? :)
fajnie ze poszłaś juz możesz być spokojna... jeszcze pare dni i kolejna tura wizyt :))
Tak. Zrobił mi kolację wczoraj i mówił do brzucha - cześć dzidziuś [emoji4]
Stwierdził,że nie wolno jeść słodkiego, fart food i że muszę dużo leżeć.


Dzień dobry dziewczyny.
Ja dzisiaj na badania i po pączki
 
Dziewczyny w jakich dniach robiliście pierwsze usg ?

ja mam wizytę na piątek 28.02 - będzie 6+0 / 5+7 :)
Trochę szybko ale później nie mam jak - wyjeżdżam na tydzień a chciałabym przed wyjazdem wiedzieć czy wszystko ok. Któraś z Was robiła tak szybko?
 
Dziewczyny jak radzicie sobie ze stresem ? Ja dobry rok temu na początku ciąży poroniłam i teraz sie tak boje ze nie potrafię sie cieszyć :sad::sad: nie mogę spac, poce sie jak mysz. Dobrze ze do pracy chodzę bo bym oszalała.
 
Dziewczyny w jakich dniach robiliście pierwsze usg ?

ja mam wizytę na piątek 28.02 - będzie 6+0 / 5+7 :)
Trochę szybko ale później nie mam jak - wyjeżdżam na tydzień a chciałabym przed wyjazdem wiedzieć czy wszystko ok. Któraś z Was robiła tak szybko?
Ja robiłam w piątym i serca jeszcze nie słyszałam, mam przyjsc 26 lutego a najlepiej 2 marca.
 
Dziewczyny w jakich dniach robiliście pierwsze usg ?

ja mam wizytę na piątek 28.02 - będzie 6+0 / 5+7 :)
Trochę szybko ale później nie mam jak - wyjeżdżam na tydzień a chciałabym przed wyjazdem wiedzieć czy wszystko ok. Któraś z Was robiła tak szybko?
Ja ze względu na wcześniejsze poronienia byłam 5+0. Widać pęcherzyk ciążowy i bardzo mały żółtkowy w środku. Wiek doktor określił na 5+2. Następna za 2 tygodnie. Stresuje się
 
Dzień dobry :)
Dopytam się dziewczynki jak będziecie prowadzić wasze ciążę? NFZ? Czy prywatnie?

Czy jestem panikara jak wybiorę prywatnie a oprócz tego będę 'sprawdzac się' w Medicover?
Za coś te składki się płaci. myślę że większość badań, choćby tych z krwi się powieli 🙂 12 marca czeka mnie wizyta priv, a na usg z medicover chce się wbić koło 5.6 marca, poluje na termin 🙂

Żaden lekarz ginekolog w medicover nie skradł mego serca. Testowałam wielu. Czasami wizyty wyglądały tak że dobrze, że dał się ubrać w gabinecie xD ta presją czasu.. A może któraś z was korzysta w Warszawskim Medicover z dobrego gina?

Słodkiego 🍩🍩🍩
 
reklama
Dzień dobry :)
Dopytam się dziewczynki jak będziecie prowadzić wasze ciążę? NFZ? Czy prywatnie?

Czy jestem panikara jak wybiorę prywatnie a oprócz tego będę 'sprawdzac się' w Medicover?
Za coś te składki się płaci. myślę że większość badań, choćby tych z krwi się powieli [emoji846] 12 marca czeka mnie wizyta priv, a na usg z medicover chce się wbić koło 5.6 marca, poluje na termin [emoji846]

Żaden lekarz ginekolog w medicover nie skradł mego serca. Testowałam wielu. Czasami wizyty wyglądały tak że dobrze, że dał się ubrać w gabinecie xD ta presją czasu.. A może któraś z was korzysta w Warszawskim Medicover z dobrego gina?

Słodkiego [emoji507][emoji507][emoji507]
Ja chodzę prywatnie.

W 1 ciąży chodziłam na NFZ i na konsultacje do obecnego lekarza(wtedy mnie po prostu nie było stać na prywatną całkowicie opiekę).
Teraz zostaje tylko przy tym prywatnym.
 
Do góry