reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2020

reklama
Czyli teoretycznie nie ma szans na owulacje w najblizszym czasie? Tak sie zastanawiam bo znajoma poronila 31.12 a teraz jest juz w 5 tyg ciąży, wiec musiala zajsc zaraz po poronieniu...
Moja obecna ciąża jest zaraz po biochemicznej. Owulacja zapewne będzie. Pytanie, czy nie wolisz wybrać się najpierw na kontrole do lekarza. Ja byłam już zdeterminowana i dostałam też zielone światło. 😉
 
Ja 10 dni po owu miałam 33, w dniu spodziewanej miesiączki 56, a po kilku dniach 44.. No ale lekarz i tak dal duphaston, no i powiedział, że progesteronu się nie bada, bo to bez sensu, no i nic nie mówi, bo on jest wydzielany skokowo.. choć ja uważam, że jakiś sens to mimo wszystko ma ;)

trochę ma bo prog powyżej 20 już bardzo mocno sugeruje ciążę wewnątrzmaciczną - ale prawda że wydziela się bardzo skokowo
 
Dzieki dziewczyny, lepiej mi. Pogadalam z M, mowi ze sie zmartwil, wiecie jak to facet inne emocje, ale mowi ze mam sie nie martwic i bedziemy dzialac :)
Takze mam nadzieje, ze owulacja bedzie szybko ;)
Trzymaj się kobito... Bardzo mi przykro ale trzymam za Ciebie bardzo mocno kciuki ❤️ Obyś szybko zaszła w upragnioną ciążę ❤️ jesteś super dzielna i ślę uscicki!
 
reklama
po wystąpieniu krwawienia i oczyszczeniu możesz mieć owulacje nawet w ciągu kilku dni. Bardzo mi przykro że beta spadła ale jestem pewna że szybko do nas dołączysz
Ja po biochemicznej owulacje miałam tak : krwawienie 7dni i za 4dni juz owulacja była normalnie tylko endometrium za cienkie tylko ze ja z endo miałam problemy zawsze było cienkie.
 
Do góry