reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Październikowe mamy 2020

reklama
Wlasnie nie umiem znalezc u siebie czynnego labo dzis :/ ale jeszcze szukam
Podzwoń. Ja byłam w Kato w Śląskim Centrum Onkologicznym. W sumie teraz w ogóle tam jeżdżę, choć mam kawałek, bo nie jestem z samych Katowic. Mają naprawdę dobre ceny badań. Z Gliwic nie masz tam w sumie duuuuzo dalej niż ja.
 
Ja wczoraj miałam super humor,nastawienie,A dzisiaj znowu jakiś czarny humor[emoji57][emoji57][emoji33]
Że właśnie coś nie tak,A że jestem obstawiona lekami to nic nie wiem. Byle do wtorku.
 
Hej powiedzcie czy w te dni co miało się owulację dni płodne bolą jajniki. Czy to normalne. Dzisiaj coś wstałam i prawy jajnik pobolewa. A tak to czuję się dobrze. Tylko dzisiaj miałam zły sen i trochę się martwię. Powiedzcie bo mój lekarz powiedział że metyle i witaminy mogę brać jak chce. Ile bierzecie B12, kwasu foliowego, B6, b complex na dzień , multiwitaminę na noc , inozytol i choliny. Badania mam mieć we wtorek. Na razie biorę po jednej tabletce dziennie. Czy to prawda że w ciąży nie można brać witaminy A?
 
Hej powiedzcie czy w te dni co miało się owulację dni płodne bolą jajniki. Czy to normalne. Dzisiaj coś wstałam i prawy jajnik pobolewa. A tak to czuję się dobrze. Tylko dzisiaj miałam zły sen i trochę się martwię. Powiedzcie bo mój lekarz powiedział że metyle i witaminy mogę brać jak chce. Ile bierzecie B12, kwasu foliowego, B6, b complex na dzień , multiwitaminę na noc , inozytol i choliny. Badania mam mieć we wtorek. Na razie biorę po jednej tabletce dziennie. Czy to prawda że w ciąży nie można brać witaminy A?
Ja b12 biorę 2tabletki
D3plus k2 też 2 tabletki
Kwas foliowy też 2
Tran
Magnez jod
Ale ja mam słabą wchłanialność

Chociaż zamierzam kupić sobie jedną Multi
 
Hej powiedzcie czy w te dni co miało się owulację dni płodne bolą jajniki. Czy to normalne. Dzisiaj coś wstałam i prawy jajnik pobolewa. A tak to czuję się dobrze. Tylko dzisiaj miałam zły sen i trochę się martwię. Powiedzcie bo mój lekarz powiedział że metyle i witaminy mogę brać jak chce. Ile bierzecie B12, kwasu foliowego, B6, b complex na dzień , multiwitaminę na noc , inozytol i choliny. Badania mam mieć we wtorek. Na razie biorę po jednej tabletce dziennie. Czy to prawda że w ciąży nie można brać witaminy A?
Ja biorę zalecony przez dietetyka prenatal UNO. Tam raczej jest wszystko co potrzebne :)
 
Biorę swanson B12, kwas foliowy, nordic omega 3, bicaps bcomplex, żelazo Tardyferon, inozytol 250mg i cholina 250mg nów, d3 dr best, magnez swanson. Boję się że przesadzę z tym inozytol em i cholina brałam dwa razy dziennie. Witaminy k nie mogę brać że względu na moje mutację genetyczne. Mthfr c677 homozygota zespół antyfosfolipidowy, trąbofilie podejrzenia. Biorę heparyne dwa razy dziennie 0,4 i aspirynę 100. A ile czekacie na pierwszą wizytę do ginekologa?? Mam pierwsza wizytę 9 marca.
 
reklama
Biorę swanson B12, kwas foliowy, nordic omega 3, bicaps bcomplex, żelazo Tardyferon, inozytol 250mg i cholina 250mg nów, d3 dr best, magnez swanson. Boję się że przesadzę z tym inozytol em i cholina brałam dwa razy dziennie. Witaminy k nie mogę brać że względu na moje mutację genetyczne. Mthfr c677 homozygota zespół antyfosfolipidowy, trąbofilie podejrzenia. Biorę heparyne dwa razy dziennie 0,4 i aspirynę 100. A ile czekacie na pierwszą wizytę do ginekologa?? Mam pierwsza wizytę 9 marca.
Ja na pierwszej byłam szybko, 4+4 Ale jestem po cp. Mam lut 2x dopochwowo , dupchastom 3x1 ,od piątku będę schodzić na 2x1 plus zastrzyki 0.4 neoparin.
Druga wizyta 25.02 to będzie 7+1

Ciążę mam z jajowodu po laparo styczeń'19
 
Do góry