reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Październikowe mamy 2020

reklama
Używam aplikacji preglife-prosta i dobrze liczy:-)
1 dzień miesiaczki to pierwszy dzień ciąży.mam tylko wiecznie problem z tymi tygodniami np.5+1 to szosty tydzien trwający a 5 skończony, ciężko mi to zawsze określić- jestem w 6 tygodniu nie w 5 😱😱
 
Heeej, chyba będę październikową mamą 😍
Jestem Gabi, mam 23 lata i jestem z Krakowa ( aktualnie mieszkam za krk). Ostatnią miesiączkę miałam 03 stycznia - ale to było poronienie samoistne. Dziś zgłaszam się do was po 3 badaniach bety. Trzymam za siebie i za was kciuki ❤❤ a wizytę mam w czwartek 😍
03.02 15,33
05.02 46,89
07.02 129,80
Termin porodu na podstawie ostatniej "miesiączki" 13.10.2020 zakładając ze średnia z miesiączek z 2019 roku 31 dni (nieregularne) ❤🤰
Hej 🙂 U mnie też poronienie rozpoczęło się 3.01. Czyli terminy możemy mieć podobne :) Ja póki co obstawiam 11.10 🙂
 
Ja mam brata Wiktora. Imię mi się bardzo podoba [emoji4] w sumie ja je wybierałam bo miał być Wiktor albo Kuba lub Filip. Mój ojciec wybrał Wiktor [emoji4][emoji23] Mój nie chce słyszeć o Marcelu, Miłoszu nosz kuzwa takie ładne imiona [emoji16] Tak z emam nadzieję że będzie dziewczynka [emoji16]
To ja dla dziewczynki chyba Wiktoria, a dla chłopca typów brak 😁 Ale jak trzeba będzie, to coś wymyślę 😁
 
Używam aplikacji preglife-prosta i dobrze liczy:-)
1 dzień miesiaczki to pierwszy dzień ciąży.mam tylko wiecznie problem z tymi tygodniami np.5+1 to szosty tydzien trwający a 5 skończony, ciężko mi to zawsze określić- jestem w 6 tygodniu nie w 5 [emoji33][emoji33]
Dobrze ci intuicja podpowiada:) skończone się tylko liczą czyli jak skończony jest 5 to i tak dalej jesteś w piątym pomimo że możesz być już 5+4 dni ja zawsze na skończonych bazuje tak jak lekarze no i tak jest dużo prościej.

To tak samo jak z wiekiem jak masz np 29 lat i jesteś miesiąc po swoich urodzinach to nie mówisz że masz nagle 30 bo leci ci już 30 rok tylko te 29 skończone :)
 
Dobrze ci intuicja podpowiada:) skończone się tylko liczą czyli jak skończony jest 5 to i tak dalej jesteś w piątym pomimo że możesz być już 5+4 dni ja zawsze na skończonych bazuje tak jak lekarze no i tak jest dużo prościej.

To tak samo jak z wiekiem jak masz np 29 lat i jesteś miesiąc po swoich urodzinach to nie mówisz że masz nagle 30 bo leci ci już 30 rok tylko te 29 skończone :)
Dokładnie, wszędzie położne i lekarze wpisują te skończone tygodnie, więc dobrze się tak przestawić 😉
 
reklama
Do góry