reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2020

reklama
Tak jak u mnie [emoji4] Pozauje tydzień 6 A skończony mam 5+2
Używam aplikacji preglife-prosta i dobrze liczy:-)
1 dzień miesiaczki to pierwszy dzień ciąży.mam tylko wiecznie problem z tymi tygodniami np.5+1 to szosty tydzien trwający a 5 skończony, ciężko mi to zawsze określić- jestem w 6 tygodniu nie w 5 [emoji33][emoji33]
 
Boze dziewczyny Ci mi jest?! Kuzwa! Tak mi się kręci w głowie i mdli nie niemiłosiernie już nie wiem jak się położyć i co zrobić by było lepiej
 
Ja może jestem dziwna. Ale wolę na razie nie wybiegać myślami aż tak do przodu co do płci, imienia, planów.. Obawiam się, że im więcej będę snuć marzen, tym trudniej będzie mi się pogodzić gdyby na etapie tak wczesnej ciąży było coś jednak nie tak...
Staram się skupiac na tym żeby zdrowiej się odżywiać, ograniczać kofeinę, uzupełniać witaminy, a o dziecku jeszcze nie rozmyślam 😉
 
Ostatnia edycja:
nie dziwna tylko powiedziałabym ze myślisz realnie. Ja dlatego nie mówię nikomu do konca 1 trymestru wiadomo różnie moze być..
z drugiej strony kupilabym już jakis bodziak z koronką [emoji6]
Ja może jestem dziwna. Ale wolę na razie nie wybiegać myślami aż tak do przodu co do płci, imienia, planów.. Obawiam się, że im więcej będę snuć marzen, tym trudniej będzie mi się pogodzić gdyby na etapie tak wczesnej ciąży było coś jednak nie tak...
 
reklama
Do góry