reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2020

Musze chyba męża wyblagac zeby zmienil sobie grafik [emoji14] zeby mloda odbieral ze szkoly :) normalnie myslac o wyjsciu zaczynam zamarzac :( a jeszcze pada....
 
reklama
Ja w tej ciąży bardzo źle się czuję. Poprzednie były bez objawów oprócz braku okresu.
Dobrze ze przyszły tydzień mam urlop
Jeszcze tylko dzisiaj do 21 i jutro 14-21 i trochę wolnego

Tylko jutro muszę wstać rano bo na 7.20 mam kardiologa
 
Hej dziewczyny.
Ja moim córka zamówiłam takie koszulki...
Dla starszej i młodszej:-)
Ja dziś w pracy. Powiem wam średnio się czuje. Zawroty głowy, duży ruch A pracuje w restauracji. Przyjaciółka mnie pilnuje żebym nic nie dzwigala heh. Staram się na spokojnie przeżyć ten dzień...
U mnie z objawów ból piersi Ale jakie są ładne pełne [emoji7]
Czasami ból brzucha.
Ogólnie już lepiej.
Screenshot_20200206-163420_Chrome.jpeg
Screenshot_20200206-163359_Chrome.jpeg
 
Hej dziewczyny.
Ja moim córka zamówiłam takie koszulki...
Dla starszej i młodszej:-)
Ja dziś w pracy. Powiem wam średnio się czuje. Zawroty głowy, duży ruch A pracuje w restauracji. Przyjaciółka mnie pilnuje żebym nic nie dzwigala heh. Staram się na spokojnie przeżyć ten dzień...
U mnie z objawów ból piersi Ale jakie są ładne pełne [emoji7]
Czasami ból brzucha.
Ogólnie już lepiej. Zobacz załącznik 1077058Zobacz załącznik 1077059
Super.
Koszulki ekstra
 
U mnie chyba coś się zaczyna dziać. Właśnie usmzzylam kurde ja i śmierdzi mi kwasem. Jakby popsuje mięso było. Nie miałam to smażyć tak walił i teraz ten zapach w calej chacie czuje... Bo zwymiotuje... [emoji2961][emoji2961] A chwilę wcześniej czułam zapach mydła, a kumpela była na kawie i taka beke że mnie miała że szok. Powiedziała że kurczak pięknie pachnie i że chyba coś że mną nie tak [emoji23][emoji23][emoji23]
Oj moja to dopiero po piatku sie załączy :) az sie boje :D

Co jadlas, co pilas, co na obiad masz itp itd...
 
Ja sie czulam jakby mi mydlo w nos wsadzono i jakbym je zjadla :D ale przeszlo :) bol glowy znow mnie dopadl ... czuje sie jakby mialo mnie rozlozyc.. a to po prostu taka zmeczona jestem... nawet siku mi sie nie chce wstawac :D
 
Ja przed chwilą wróciłam z biedronki, pierwszy raz zebrało mnie na wymioty i to przy kasie. Na szczęście udało mi się opanować. Za godzinę jadę do pracy to idę jeszcze szybką pół godzinną drzemkę zaliczyć.
 
reklama
U mnie bez zmian,
Zupełnie nic
Zero nawet pół objawa nie ma

Jedynie to że nie chce mi się rowerem spowrotem do domu wracać bo zimno :) liczy się ?

A potem jeszcze taka długa trasa na wschód mnie czeka o ranyyyyy
 
Do góry